Samsung Galaxy Note 9 Basın Görseli Sızdırıldı! S PEN Renkleniyor!

Samsung Galaxy Note 9 ve S PEN

Samsung’un yeni telefon modeli Galaxy Note 9 için hazırladığı basın görselleri sızdı. Bu görseller ile birlikte daha önce gerçekleştirilmemiş bir uygulama da tanıtımdan önce gün yüzüne çıktı.

Renk seçenekleri konusunda Samsung, farklı bir yaklaşım izleyecek.

Note 9 S PEN farklı renk ile geliyor!

Galaxy Note 9 ile birlikte duyurulması beklenen yeni S PEN yani kalem, özellikleri kadar renk seçenekleri ile de konuşulacak gibi görünüyor. Zira sızdırılan basın görsellerinde, telefon mavi renk olmasına karşın S PEN’in sarı renkte olduğu büyük bir dikkati üzerine topluyor.

Kalem cihazdan çıkartılmadığı zaman renk uyumunun bozulmaması için de üst bölümün, telefonun rengi ile aynı olarak hazırlanması da oluşabilecek istenmeyen durumların önüne geçmiş.

Samsung Galaxy Note 9

Bunlara ek olarak artık parmak izi okuyucusunun çift arka kameranın alt bölümüne konumlandırılması da kesinleşmiş oldu.

Bir diğer dikkat çeken detay ise yatay olarak hizalanmış çift arka kamera sensörünü destekleyen LED flaşın yanında, çeşitli farklı sensörler oluyor. Bu konuda da gerek biyometrik ölçüm gerekse de kameraya yardımcı özellikler konusunda yenilikler kendini gösterebilir.

Bunların dışında en azından sızdırılan bu basın görselinden, cihazın yenilikler ile ilgili farklı bilgiler elde edilmiyor. Yaklaşık 6.3-inç büyüklüğünde Süper AMOLED ekranın çerçeveleri de az da olsa daha iyi bir konuma indirilmiş olabilir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here