Samsung, Galaxy Note 7 İadesi için Ateşe Dayanıklı Kutu Gönderiyor!

Samsung, Galaxy Note 7 iadesi yapacak kişiler için ateşe dayanıklı kargo kiti göndermeye başladı. İşte ateşe dayanıklı kargo kitiyle ilgili detaylar!

Galaxy Note 7 için özel kargo kiti

Bilindiği gibi Samsung, Galaxy Note 7 satışlarını resmi olarak durdurdu ve hali hazırda Galaxy Note 7 kullanıcılarına, cihazlarını kullanmamaları gerektiğine dair uyarılarda bulunmaya başladı.

Bununla beraber, kısa bir süre önce Samsung, Galaxy Note 7 iadesi için kullanıcılarına ateşe dayanıklılık için özel olarak hazırlanan kargo kitini göndermeye başladı.

Galaxy Note 7 İadesi

Galaxy Note 7 için özel kargo kiti!

Samsung’un, Note 7 iade işlemi için hazırladığı kargo kiti içerisinde, statik kaplamalı bez çanta ve seramik fiber kağıt bulunuyor. Ateşe dayanıklılık esas alınarak hazırlanmış olan bu kargo kiti, öyle görünüyor ki Samsung için kargolama sürecinde bir zorunluluk haline getirilmiş.

Galaxy Note 7 İadesi

Şu an için söz konusu bu uygulamanın ülkemizde de hazırlanmaya başlanıp başlanmayacağı ile ilgili bir bilgi yer almıyor. Lakin, anlaşılan o ki uçak güvenliğinden sonra, kargo güvenliğinde de Galaxy Note 7 modeli sorun çıkarmaya çoktan başlamış durumda.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here