Galaxy Note 7

Tanıtıldığı ilk günden bu yana ilgi odağı haline gelen Galaxy Note 7, Samsung tarafından toplatılacak. Gelen bilgilere göre Galaxy Note 7 patlama haberler, Samsung’u harekete geçirmek durumunda bıraktı!

Galaxy Note 7 toplatılıyor!

Kısa bir süre önce, Samsung’un Galaxy Note 7 sevkiyatlarını durdurduğuna ilişkin bilgiler, Güney Kore’den tüm dünya basınına aktarılmıştı. Şimdi de Samsung’un, Galaxy Note 7 modelini toplatmaya hazırlandığı bilgisi paylaşıldı.

Galaxy Note 7

Doğrudan Samsung tarafından açıklanan bilgilere göre kullanıcıların üst üste Galaxy Note 7 patlama sorunu sebebiyle cihazlar yenileri ile değiştirilecek. Şimdiye kadar 3 milyona yakın satış gerçekleştiği belirtilen Galaxy Note 7 modeli için, geri çağırma kampanyası düzenlenecek.

Toplanan Galaxy Note 7 modelinin yerine yenisinin verileceği söylenen söz konusu kampanya ile ilgili henüz net detaylar mevcut değil. Bununla birlikte, Samsung’un yayınladığı açıklamada, söz konusu Galaxy Note 7 toplama operasyonunun, dünya genelinde olduğu bilgisi geçiyor.

Öyle görünüyor ki Samsung, Galaxy Note 7 patlama sorunu konusunda ciddi çalışmalar yapmak durumunda kalacak. Önümüzdeki günlerde Samsung’un, ülkemizde de Galaxy Note 7 ile ilgili nasıl bir yol izleyeceğini bekleyip göreceğiz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here