Samsung Galaxy Note 7 Bataryası ve Çıkış Tarihi!

Samsung'un yeni Note cihazı Galaxy Note 7 özellikleri ile ilgili detaylar aktarılmaya devam ediyor. İşte son gelen Galaxy Note 7 özellikleri ve detayları!

Galaxy Note 7

Samsung tarafından merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Galaxy Note 7 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son gelen Galaxy Note 7 iddialarının kaynağı ise, alışılmışın dışına Rusya oldu.

Galaxy Note 7 bataryası ve çıkış tarihi!

Rus blogger Eldar Murtazin tarafından aktarılan bilgilerde, Galaxy Note 7 batarya değerinin 3,600mAh olacağı yer alıyor. Aslında uzun bir süredir Galaxy Note 7 bataryası için, önceki modelinden %33’lük bir artışla 4,000mAh değerine sahip olacağı yönündeydi.

galaxy note 7 özellikleri

Rus blogger tarafından aktarılanlara göre, her ne kadar Galaxy Note 7 bataryası 3,600mAh değerinde olsa da, 20 saatlik maksimum ekran ışığında video oynatabilecek.

Atlamadan belirtmek gerekirse Samsung Galaxy Note 7 ekran boyutunun, 5.8-inç olacağı da belirtiliyor.

Galaxy Note 7 çıkış tarihi!

Son olarak Galaxy Note 7 çıkış tarihine de değinmek gerekirse, gelen bilgiler Samsung’un, Galaxy Note 7 modelini, 2 Ağustos 2016 tarihinde tanıtacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.