Samsung Galaxy Note 5 Edge için Konsept Videosu Yayınlandı!

Konsept videoları her ne kadar daha çok iPhone modelleri için bilinse de, son dönemlerde Samsung Galaxy modelleri içinde hazırlanmaya başlandı. Özellikle Samsung’ un yeni Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri ile kazandığı şık tasarım anlaşı, konsept videoları hazırlayan tasarımcıların dikkatini çekmişe benziyor.

Samsung Galaxy Note 5 Edge için Konsept Videosu Yayınlandı! - habertekno.com - habertekno - teknohaber - galaxy note edge 2 çıkış tarihi - galaxy edge 2 özellikleri

Samsung’ un geçtiğimiz yıl duyurduğu ve yeni Galaxy S6 Edge modeline nazaran bir köşesi eğik farklı bir ekran taşıyan Galaxy Note Edge modeli, Samsung için bir deneme miydi yoksa yeni bir seri mi sorusunun cevabı, hala bilinmiyor. Zira Samsung tarafından da herhangi bir ipucu da verilmiş değil.

Ancak konsept ürün tasarımcıları yeni Galaxy S6 Edge tasarımını baz alarak kendi düşüncelerine göre Samsung Galaxy Note Edge 2 modelinin nasıl olebileceğine dair bir eğlence konsept videosu hazırladılar.

Bilindiği gibi bir süre önce iPhone Air isimli bir konsept video daha yayınlanmıştı. Söz konusu Samsung Galaxy Note Edge 2 için hazırlanan konsept tasarım videosunu, aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.