Samsung Galaxy J5 (2017) Görüntülendi!

Kısa bir süre içinde tanıtılacak olan yeni Galaxy J5 (2017) görüntüleri paylaşıldı. İşte yeni Samsung Galaxy J5 (2017) görüntüleri!

Samsung Galaxy J5 (2017)

Samsung, üst seviye modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinden sonra, orta segmentteki akıllı telefon modellerini de yenilemeye devam edecek. Sıradaki model ise J5 olacak gibi görünüyor. Kısa bir süre önce de yeni Samsung Galaxy J5 (2017) görüntüleri paylaşıldı!

Galaxy J5 (2017) görüntüleri paylaşıldı!

Galaxy J5 (2017)

Ayrıca Bakınız: Huawei P10 Türkiye Fiyatı!

Şu an için SM-J530 kod ismine sahip olan Galaxy J5 (2017) özellikleri ile ilgili net bilgiler mevcut değil. Lakin daha önceden de bilindiği gibi orta segmentte yer alacak olan bir akıllı telefon modeli olacak. Beklentilere göre ise yeni Samsung Galaxy J5 (2017) özellikleri arasında, Exynos 7870 mobil yonga seti ve 12 MP ön kamera yer alıyor. Ekran tarafında ise yeni J5 modelinin 4.8-inç büyüklüğünde ve HD yani 1280x720p çözünürlük sunan bir panel taşıyacağı bekleniyor.

Galaxy J5 (2017)

Samsung Galaxy J5 (2017) modelinin, kuvvetle muhtemel Android 6.0 Marshmallow taşıyacağı lakin bir ihtimal Samsung’un Android 7.0 Nougat ile bu modeli piyasaya sunabileceği de yine yeni model ile ilgili konuşulanlar arasında bulunuyor. Fiyatlandırma konusunda ise henüz herhangi bir detay ortaya çıkmış değil.

He ne kadar yeni model sızıntılara konu olmuş olsa da teknik özellik noktasında ne yazık ki somut detaylar ortaya çıkmış değil. İlerleyen dönemlerde eğer söz konusu bu sızıntı görseller doğru ve cihazlar çalışır durumda ise paylaşılacak benchmark sonuçları ile birlikte, teknik özellikler ile ilgili en net bilgilere erişilmiş olacaktır. Şu an için yeni model ile ilgili elde edilen tüm bilgiler, belirtilen başlıklar ile sınırlı kalıyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.