Samsung Galaxy Folder 2’nin Yeni Görüntüleri Sızdırıldı!

Samsung'un yeni Android kapaklı telefonu Samsung Galaxy Folder 2 ile ilgili yeni görüntüler sızdırıldı. İşte kapaklı telefon Samsung Galaxy Folder 2!

Samsung’un geçmişte çok popüler olan kapaklı telefon konseptini, akıllı telefon konsepti ile birleştirdiği yeni Samsung Galaxy Folder 2 modeli ile ilgili yeni görüntüler gelmeye devam ediyor.

Yeni Samsung Galaxy Folder 2 görüntüleri sızdırıldı!

Samsung Galaxy Folder 2 isimli Android işletim sistemi taşıyan yeni kapaklı telefon modeli, merakla beklenen ve ilgi çeken cihazlardan oldu.

Samsung Galaxy Folder 2

Samsung Galaxy Folder 2 özellikleri!

Kısaca belirtmek gerekirse Samsung Galaxy Folder 2 özellikleri; 3.8-inç büyüklüğünde ve 480×800 çözünürlüğünde ekran, Snapdragon 425 yonga seti, Adreno 308 grafik birimi, 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanı olarak listeleniyor.

16GB dahili depolama alanına ek olarak Samsung Galaxy Folder 2, microSD kart desteği ile hafıza artışına imkan sunuyor.

Samsung Galaxy Folder 2

8MP çözünürlüğünde arka kamera ve 5MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan Samsung Galaxy Folder 2, 2,000mAh büyüklüğünde bataryaya sahip.

Tüm bu Samsung Galaxy Folder 2 özellikleri ile birlikte AnTuTu sonucu ise 23,434 puanda kalıyor.

Samsung Galaxy Folder 2

Samsung Galaxy Folder 2 fiyatı!

Samsung Galaxy Folder 2 fiyatı olarak, Birleşik Devletler piyasası için 250 dolar belirlenmiş gibi görünüyor.

Ortaya çıkan tüm Samsung Galaxy Folder 2 özellikleri ve tasarım detaylarından sonra, artık Samsung’un sadece yeni kapaklı telefon modelini resmi olarak satışa sunması bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.