Samsung Galaxy C5 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung'un aldığı Galaxy C5 Pro sertifikası, dolaylı yoldan Samsung Galaxy S5 Pro özellikleri ile ilgili detayları ortaya çıkarmış oldu!

Samsung

2017 Ocak itibariyle resmi olarak duyurulması beklenen yeni Samsung Galaxy C5 Pro ve Samsung Galaxy C7 Pro modelleri öncesinde, Samsung’un Çin’de aldığı sertifika ile yeni Samsung Galaxy C5 Pro özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmış oldu.

Samsung Galaxy C5 Pro teknik özellikleri!

Samsung Galaxy C5 Pro teknik özellikleri

Samsung’un Çinli TENAA tarafında aldığı yeni sertifika ile ortaya çıkan SM-C5010 kod isimli Galaxy C5 Pro özellikleri; 5.2-inç büyüklüğünde ve 1820×1080 yani FullHD çözünürlüğünde ekran, Snapdragon 626 mobil yonga seti, 4GB RAM, 64GB dahili depolama alanı, Adreno 506 grafik birimi ve 3000mAh büyüklüğünde batarya olarak sıralanıyor. Bunlarla beraber, Galaxy C5 Pro modelinin kutudan Android 6.0.1 ile çıkacağı söyleniyor.

TENAA sertifikası ile ortaya çıkan Galaxy C5 Pro özellikleri arasında, kamera detayları ile ilgili bulunmuyor. Kamera noktasındaki beklentiler, ön ve arka kameranın da benzer olarak 16MP çözünürlüğe sahip olacağı yönünde beliriyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.