Samsung Galaxy C5 ve C7 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Galaxy C5 ve C7 Çıkış Tarihi

Samsung, Galaxy akıllı telefon ailesini genişletmeye devam ediyor. Son olarak ise Samsung Galaxy C5 ve C7 çıkış tarihi görseli sızdırıldı!

Ayrıca Bakınız

Android N Alacak HTC Modelleri Açıklandı!

Galaxy C5 ve C7 çıkış tarihi göründü!

Yeni gelen bir görsel, Samsung’un C5 ve C7 modelleri için düzenleyeceği etkinliğin davetiyesini kapsıyor. Davetiyede Samsung, Galaxy C5 ve C7 çıkış tarihi olarak 26 Mayıs 2016’yı işaret etmiş.

Samsung Galaxy C5 ve C7 Çıkış Tarihi

Açıklanan bilgilere göre söz konusu bu etkinlik, Çin’de gerçekleştirilecek. Gelen yorumlar da bu etkinliğin Çin’de gerçekleşecek olmasında dolayı, yeni Galaxy C5 ve C7’nin ilk etapta sadece Çin pazarı için satışa başlanacağı yönünde şekillendi.

Son olarak özelliklerine değinmek gerekirse Galaxy C5; 5.2inç Full HD ekran, Android 6.0 Marshmallow, 4GB RAM ve Snapdragon 617 işlemci taşıyacakken Galaxy C7; 5.5inç Full HD ekran, Android 6.0, 4GB RAM ve Snapdragon 625 işlemci özelliklerini taşıyacak.

 

>> Yeni Samsung Galaxy C5 ve C7 ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.