Samsung Destek Listesinde Galaxy X Göründü!

Samsung'un katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy X, Samsung'un destek sayfasındaki listelerde yer almaya başladı. İşte detaylar!

Samsung Galaxy X

Samsung, katlanabilir akıllı telefon modeli üzerindeki çalışmalarına hız katmış gibi görünüyor. Zira kısa bir süre önce uzun süredir Galaxy X olarak anılan ve katlanabilir formdaki akıllı telefon modeli olduğu ifade edilen yeni model, doğrudan Samsung’un destek sayfasında yer almaya başladı.

Samsung Galaxy X katlanabilir akıllı telefon çalışmaları sona geliyor!

Samsung Galaxy X

Öncelikle hatırlatmak gerekirse Samsung, katlanabilir akıllı telefon patenti alarak dikkatleri bu yöne çekmişti. Üstelik Samsung’un katlanabilir akıllı telefon patenti ile ilgili haberler, birkaç defa gündeme geldi ve detaylı bilgiler de elde edildi. Şimdi de Samsung Galaxy X ismine sahip olduğu iddia edilen bu formdaki mobil teknoloji ürününün, destek sayfasında ortaya çıkması konuşulmaya başladı.

Samsung Galaxy X

Samsung’un resmi destek sayfasında yer almaya başlayan SM-G888N0 kod isimli modelin, bahsi geçen katlanabilir yapıdaki Galaxy X modeli olduğu vurgulandı. Daha önce de birçok defa çeşitli bilgilerle gündeme gelen bu cihaz, öyle görünüyor ki çalışmalarının son evresine doğru ilerliyor. Zira destek sayfası listelerinde ortaya çıkmaya başlayan söz konusu model numarasına sahip olan ürün, final sürümüne yaklaşmış olduğunun habercisi oluyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here