ilk iphone

Samsung, yeni hazırladığı bir reklam filmi ile bu defa iPhone kullanıcılarını hedef almayı tercih etti. İlk iPhone modelinden bu yana iPhone kullanıcılarının Galaxy serisi akıllı telefon modelleri karşısında nasıl geride kaldığını anlatan yeni reklam filmi, bazı iPhone kullanıcılarını hızdıracak gibi görünüyor.

Samsung bu defa iPhone kullanıcılarını hedef aldı!

Yayınlanan reklam filminde ilk olarak iPhone satın almak için Apple Store’larda oluşan sıraya dikkat çekiliyor. Daha sonrasında ise kıyaslama süreci başlıyor ve ilk iPhone modeline kadar uzanıyor.

İlk iPhone modelinde hafıza kartı olmamasından dolayı depolama sorunu çeken iPhone kullanıcısını gösteriyor. Daha sonrasında iPhone 5 ve 5s serisindeki küçük ekranlı iPhone modellerine dikkat çekilmiş. Akabinde iPhone 6 ve 6s modellerindeki suya ve toza karşı dayanıklılığın sunulmaması konusuna dikkat çekiliyor. Note serisinin kalemle kullanım senaryosuna da vurgu yapılan reklam filmi, yeni iPhone modellerine kadar uzanıyor.

samsung iphone reklamı

Reklam filmindeki bahsi geçen iPhone kullanıcısı ise en sonunda Galaxy Note 8 modeline geçiş yapıyor ve yine iPhone X satın almak için sırada bekleyen kullanıcılar gösteriliyor. İşte Samsung’un Birleşik Devletlet pazarı için hazırladığı ve iPhone kullanıcılarını hedef aldığı yeni reklam filmi!

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here