Samsung’dan Galaxy S8 ve S8+ İçin Güncelleme!

Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus güncellemesi ile kırmızı ekran ve Wi-Fi sorunlarına çözüm bulmanın yolunda! İşte detaylar!

Galaxy S8 ve S8+

Samsung, geçtiğimiz haftalarda sık sık Galaxy S8 kırmızı ekran sorunu ile gündemde yer bulmuştu. Sonrasında ise Samsung, Galaxy S8 kırmızı ekran sorunu için güncelleme yayınlayacağı dile getirmiş ve kullanıcılar tarafından sık sık yapılan bu eleştirilere çözüm bulacağını dile getirmişti. Şimdi de söz konusu bu güncelleme ile ilgili bilgiler gündeme geldi!

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için yeni güncelleme!

galaxy s8 kırmızı ekran sorunu

Öncelikle hatırlatmak gerekirse Samsung, Kore’deki kullanılar tarafından eleştirilen kırmızı ekran sorunu sonrasında, bu sorunun önemli bir sorun olmadığı ve cihaz ayarlarından düzeltilebileceği açıklaması gelmişti. Bu açıklama sonrasında bekledikleri geri dönüşü alamayan kullanıcıların eleştirilerine devam etmesinin ardından Samsung, bu defa da yeni bir güncelleme ile bu durumu düzelteceklerini ortaya koymuştu. Kısa bir süre önce de WSJ tarafından bu güncelleme ile ilgili detaylar ortaya çıktı ve güncellemenin yeni cihazlara aktarılacağı belirtildi.

Söz konusu güncelleme kapsamında, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin kırmızı ekran sorununa çözüm bulunmuş olacak. Bununla beraber bu güncelleme kapsamında, Wi-Fi için de çeşitli düzenlemeler ve iyileştirmeler yer alıyor. Öyle görünüyor ki Galaxy S8 ve S8+ satın alan kullanıcılar, bu güncelleme ile söz konusu bu sorunları yaşamadan çözüme ulaşmış olacaklar.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here