Galaxy S7 Yanma

Son günlerde sayısı artış göstermeye başlayan ve kullanıcıların dikkatini bu yöne çeken Galaxy S7 yanma ve patlama olayları ile ilgili, doğrudan Samsung tarafından açıklama geldi.

Samsung’un Galaxy S7 açıklaması!

Galaxy S7 Yanma

Samsung’un yaptığı açıklamalaya göre, şu an için satılan 10 milyonu aşkın Galaxy S7 modelinde, herhangi bir batarya sorunu olmadığı, Amerika’da yaşanan olayların da incelemeden sonra teyit edilmediği sürece, herhangi bir Galaxy Note 7 benzeri kronik bir sorunun olmasının mümkün görülmediği bilgisi paylaşılıyor.

Şu an için gelen yorumlar da, Galaxy S7’nin Galaxy Note 7 gibi bir yanma veya patlama sorununu barındırmadığı noktasında hemfikir bir yol izliyor. Yaşanan Galaxy S7 yanma ve patlama olaylarının incellenmesiyle, böyle olayların neden yaşandığı resmi olarak ortaya çıkmış olacak.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.