samsung chromebook pro özellikleri

Samsung, S-PEN destekli yeni Chromebook Pro modelini duyurdu. Yeni model, isminden de anlaşılacağı üzere ChromeOS temelli bir 2’si1 konsepti ürünü olma özelliğini taşıyor. Elbette ki birçok açıdan yenilikleri de kullanıcılara sunmayı amaçlıyor. İşte yeni Samsung Chromebook Pro özellikleri!

Samsung Chromebook Pro özellikleri!

Samsung Chromebook Pro

Kısa bir süre önce Samsung tarafından resmi olarak duyurulan yeni Chromebook Pro özellikleri; 12.3-inç büyüklüğünde ve 2400×1600 piksel çözünürlüğünde ekran, 360 derece hareket edebilen menteşe düzeneği, 4GB RAM, 32GB dahili depolama alanı, 2 adet Cortex A72 ve 4 adet A53 çekirdekten oluşan işlemci, USB Type-C portu ve microSD kart girişi olarak sıralanıyor.

Samsung Chromebook Pro özellikleri arasında dikkat çeken detaylar arasında ise S-PEN desteği yer alıyor. Bunlarla birlikte yeni Chromebook Pro, 1kg ağırlığında ve metal tasarım gövdesine sahip.

Samsung Chromebook Pro

Samsung Chromebook Pro fiyatı!

Dokunmatik ekranlı ve Chrome OS işletim sistemli yeni Samsung Chromebook Pro fiyatı ise, 499 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Tüm bunların dışında, ek olarak daha önce Haber Tekno olarak hazırladığımız özel “Chromebook Nedir? Özellikleri nelerdir?” isimli makalemize bakabilir ve bu bilgisayarın yer aldığı kategori ile ilgili tüm detayları tek bir başlık altında edinebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here