Samsung Chromebook Pro Duyuruldu! İşte Özellikleri!

Yeni Samsung Chromebook Pro modeli duyuruldu. İşte Samsung Chromebook Pro özellikleri ve Samsung Chromebook Pro detayları!

samsung chromebook pro özellikleri

Samsung, S-PEN destekli yeni Chromebook Pro modelini duyurdu. İşte yeni Samsung Chromebook Pro özellikleri!

Samsung Chromebook Pro özellikleri!

Samsung Chromebook Pro

Kısa bir süre önce Samsung tarafından resmi olarak duyurulan yeni Chromebook Pro özellikleri; 12.3-inç büyüklüğünde ve 2400×1600 piksel çözünürlüğünde ekran, 360 derece hareket edebilen menteşe düzeneği, 4GB RAM, 32GB dahili depolama alanı, 2 adet Cortex A72 ve 4 adet A53 çekirdekten oluşan işlemci, USB Type-C portu ve microSD kart girişi olarak sıralanıyor.

Samsung Chromebook Pro özellikleri arasında dikkat çeken detaylar arasında ise S-PEN desteği yer alıyor. Bunlarla birlikte yeni Chromebook Pro, 1kg ağırlığında ve metal tasarım gövdesine sahip.

Samsung Chromebook Pro

Samsung Chromebook Pro fiyatı!

Dokunmatik ekranlı ve Chrome OS işletim sistemli yeni Samsung Chromebook Pro fiyatı ise, 499 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.