Samsung CEO'su Koh Dong-Jin Note 9 Kullanırken

Samsung Elektronik CEO görevini devam ettiren Koh Dong-Jin, açık alanda Galaxy Note 9 kullanırken kameralara yakalandı. Daha önceki sızıntılar da böylece doğrulanmış oldu.

Çıkış tarihine yaklaşık 1 aylık bir süre kala yeni Note modeli de farklı bir şekilde Koh Dong-Jin tarafından lanse edilmiş oldu.

Koh Dong-Jin Galaxy Note 9’u S PEN ile kullanırken görüntülendi!

Daha önce de belirtildiği gibi CEO Koh Dong-Jin, kamuya açık alanda S PEN ile Note 9 modeli olduğu anlaşılan telefonu kullanırken görüntülendi.

Bu telefonun Note 8 değil de Note 9 olduğunun nasıl anlaşıldığı konusuna da açıklık getirmek gerekirse, bilindiği gibi bir süredir çeşitli sızıntılar gündeme geliyor. Bu sızıntıların ortak noktası Note 8 ve Note 9 tasarım benzerliği ve Note 9’un parmak izi okuyucusunun arka kameranın hemen altında konumlandırılacağı şekilinde sıralanıyor.

Samsung CEO'su Koh Dong-Jin Note 9 Kullanırken

Paylaşılan görsele de dikkatli bir şekilde bakıldığında, parmak izi okuyucusunun tıpkı sızıntılar olduğu gibi kameranın hemen altında yer aldığı görülebiliyor. Bununla beraber S PEN kullanılması da bunun bir Note modeli olduğunu doğruluyor.

Bu paylaşımdan sonra CEO’nun satışa çıkacak ürün prototipini kullandığını söylemek mümkün oldu. Zira tanıtıma kısa bir süre kaldığı için bu kadar kısa bir sürede değişiklik yapılması çok da olası değil. Hatırlatmak gerekirse daha önce de satışa çıkmadan önce Tim Cook’un iPhone X kullanırkenki görüntüleri paylaşılmıştı.

Son olarak yeni modelin beklenen teknik özelliklerini ise şu şekilde sıralamak mümkün oluyor:

Ekran: 6.3-inç 2960×1440 piksel Super AMOLED

İşlemci: Snapdragon 845 ve Exynos 9819/9820

RAM: 6 GB ve 8 GB

Depolama: 128 GB, 256 GB ve 512 GB

Bunların haricinde 9 Ağustos tarihinde resmi tanıtımın gerçekleştirileceğini de belirtelim.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here