fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Samsung Boyun Hoparlörü Geliştiriyor!

Samsung Boyun Hoparlörü

Giyilebilir Teknoloji

Samsung Boyun Hoparlörü Geliştiriyor!

Samsung, yeni geliştirdiği bir boyun hoparlörü ile çevreyi rahatsız etmeden kulaklıksız müzik dinleme keyfi sunmayı amaçlıyor. Samsung S-RAY modelleri arasında yer alacak olan boyna takılan hoparlör, yakında piyasada olacak. Detaylar haberimizde!

Samsung çatısı altında teknoloji çalışmaları gerçekleştiren Samsung C-Lab, dikkat çeken mobil ürünler hazırlamaya devam ediyor. Son ürün ailesi ise Sound-Ray yani kısaltılmış hali ile Samsung S-Ray oldu.

Samsung S-Ray hoparlör koleksiyonu kapsamında en dikkat çeken model ise Nech Bend isimli boyun hoparlörü oldu.

Samsung’dan S-Ray hoparlör modelleri!

Samsung S-RAY

Mini, Hand ve Neck Bend olarak üç farklı ürüne ev sahipliği eden S-Ray ailesi, günlük hayattan kopmadan müzik dinleme veya video izleme gayesini taşıyor. Her ne kadar geçtiğimiz yıl duyurulan LG Tone Studio ve LG Tone Free modellerini andırıyor olsa da bir kulaklık gibi olmayan Samsung’un boyna takılan taşınabilir hoparlör modeli, farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Şu an için teknik özellikleri konusunda detaylı bilgiler aktarılmadı. Lakin Samsung’un yayınladığı videoda, bu ürünler esas amacının daha önce de belirtildiği gibi günlük hayattan kopmadan kişisel müzik veya video sesi dinleme olduğu bilgisi veriliyor.

CES 2018 kapsamında detaylı bir şekilde açıklanması ve inceleme imkânı sunulması beklenen yeni modeller, farklı bir deneyim isteyen kullanıcıları hedef alacak. Ancak şu an için ne kadar başarılı bir sonuç vereceği konusuna, büyük bir kuşku ile yaklaşılıyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Giyilebilir Teknoloji

Üste çık