Samsung Bixby ve Samsung Pay Mini Doğrulandı!

Samsung Bixby ve Samsung Pay Mini servisleri ile ilgili bilgiler, doğrudan Samsung'un web sayfasında ortaya çıktı. İşte Samsung Bixby ve Samsung Pay Mini!

Samsung Bixby

Samsung’un üzerinde çalıştığı yeni sesli asistanı Bixby ve yeni mobil ödeme sistemi Samsung Pay Mini isimleri doğrulanmış oldu.

Bixby ve Samsung Pay Mini doğrulandı!

Doğrudan Samsung’un resmi web sayfasında ortaya çıkan Bixby ismi ve Samsung Pay Mini ismi, daha önce de iddialara konu olmuştu. Nitekim bu servisler, gerçeği yansıtan iddialar arasında yer aldı.

Samsung Bixby ve Samsung Pay Mini

Samsung’un yeni mobil ödeme sistemi Samsung Pay Mini hakkında da bilgi vermek gerekirse, Samsung Pay sisteminden farklı olarak Pay Mini, sadece online ödeme sistemleri için kullanılması amacıyla hazırlanmış bir mobil ödeme sistemi

Galaxy S8 modeli ile birlikte duyurulması beklenen bu iki yeni servisin, hangi bölgelerde kullanıma sunulacağı ile ilgili bilgiler henüz bulunmuyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.