Haber Tekno Sosyal Medya
iPhone 8

Haberler

Sadece Tek Bir iPhone 8 Kavisli OLED Ekran Taşıyacak!

iPhone 8 ile ilgili iddialara, son olarak Bloomberg’de katılmış oldu. İşte iPhone 8 kavisli OLED ekran ile ilgili detaylar!

Kısa bir süre önce, tutarlı Apple sızıntıları ile bilinen KGI analistlerinden Ming-Chi Kuo tarafından aktarılan 3 farklı iPhone 8 modeline ilişkin detayları paylaşmıştık. Şimdi de, Ming-Chi Kuo tarafından aktarılan bu detaylarla parelel gelişen Bloomberg tarafından da detaylar paylaşıldı.

Tek bir iPhone 8 kavisli OLED ekran ile gelecek!

iPhone 8 Kavisli OLED

Hatırlatmak gerekirse daha önce gelen bilgilerde, Apple’ın 3 farklı iPhone 8 modelinin tanıtacağı ve bu modellerden sadece bir tanesinin OLED ve kavisli ekran taşıyacağı dile getirilmişti. Premium iPhone modeli olarak değerlendirilecek olan bu kavisli ekranlı cihaz ile ilgili iddialara, Bloomberg tarafından da destek geldi.

Buna göre Apple, premium iPhone 8 modelinde, cihazın arkasına kadar uzanan kavisli OLED ekranlı bir iPhone 8 modeli duyuracak. Samsung’un edge modellerinin kavisli ekranlarından daha dereceli bir kavis olacağı söylenen yeni iPhone 8 için, duyurulması anında değil, 2018 yılına sarkacak bir gecikme ise satışa çıkacağı da konuşuluyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık