Kısa bir süre önce yayınlanan yeni Özgürlüğün Elli Tonu teaser videosu sonrasında, resmi Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı da yayınlanmış oldu. Yeni fragman ile serinin son filminin dikkat çeken kesitleri aktarılıyor.

Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı yayınlandı!

E.L James’in üç kitaplık Elli Ton üçlemesinin sinemaya aktarıldığı son film olan Fifty Shades Freed yani Özgürlüğün Elli Tonu filmi için tanıtım çalışmaları hız kazandı. Şimdiye kadar kitap serisinin okuyucuları dışında beğeni ile takip edilen seri, en sonunda beyazperdeye veda etmiş olacak.

Özgürlüğün Elli Tonu

Christian Grey ve Anastasia Steele karakterlerinin evlilikleri ile başlayan fragman, sonrasında yaşanan romantik ve gerilim dolu sahneleri kesitler halinde izleyicilere sunuyor. Daha önceki kısa teaser videosunda “Mrs. Grey Will See You Now” ifadesini ön plana çıkarılmıştı. Yeni fragmanda da iki karakterin evliliklerine yönelik birçok detay aktarılıyor.

Özgürlüğün Elli Tonu çıkış tarihi, ABD için 9 Şubat 2018 olarak açıklanmış durumda. Ülkemizde de bu tarihi takip eden günlerde yayınlanmış olacaktır. Diğer iki filmde olduğu gibi vizyon tarihleri, Sevgililer Günü dönemine denk getirilmiş durumda.

İşte resmi olarak yayınlanan ilk Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı!

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here