Resmi Özgürlüğün Elli Tonu Fragmanı Yayınlandı!

Yeni bir Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı daha yayınlandı. İşte yeni yayınlanan resmi Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı!

Kısa bir süre önce yayınlanan yeni Özgürlüğün Elli Tonu teaser videosu sonrasında, resmi Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı da yayınlanmış oldu. Yeni fragman ile serinin son filminin dikkat çeken kesitleri aktarılıyor.

Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı yayınlandı!

E.L James’in üç kitaplık Elli Ton üçlemesinin sinemaya aktarıldığı son film olan Fifty Shades Freed yani Özgürlüğün Elli Tonu filmi için tanıtım çalışmaları hız kazandı. Şimdiye kadar kitap serisinin okuyucuları dışında beğeni ile takip edilen seri, en sonunda beyazperdeye veda etmiş olacak.

Özgürlüğün Elli Tonu

Christian Grey ve Anastasia Steele karakterlerinin evlilikleri ile başlayan fragman, sonrasında yaşanan romantik ve gerilim dolu sahneleri kesitler halinde izleyicilere sunuyor. Daha önceki kısa teaser videosunda “Mrs. Grey Will See You Now” ifadesini ön plana çıkarılmıştı. Yeni fragmanda da iki karakterin evliliklerine yönelik birçok detay aktarılıyor.

Özgürlüğün Elli Tonu çıkış tarihi, ABD için 9 Şubat 2018 olarak açıklanmış durumda. Ülkemizde de bu tarihi takip eden günlerde yayınlanmış olacaktır. Diğer iki filmde olduğu gibi vizyon tarihleri, Sevgililer Günü dönemine denk getirilmiş durumda.

İşte resmi olarak yayınlanan ilk Özgürlüğün Elli Tonu fragmanı!

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.