Resmi OnePlus 3 Kutu Açılış Videosu Yayınlandı!

OnePlus 3 Kutu Açılış

Son birkaç yılın teknoloji dünyasında kült haline gelen hareketi, hiç şüphesiz kutu açılış videoları oldu. Öyle ki artık firmalar, doğrudan kendileri resmi kutu açılış videoları yayınlıyorlar. Bu firmalara son örnek de, OnePlus oldu. Kısa bir süre önce, doğrudan firma tarafından OnePlue 3 kutu açılış videosu yayınlandı!

Resmi OnePlus 3 kutu açılış videosu!

Bilindiği gibi kısa bir süre önce OnePlus, yeni Android akıllı telefon modeli OnePlus 3’ü tanıttı. Hem özellikleri hem de fiyatı ile “Sancak Gemisi Batıran” ünvanını devam ettirmeye hazırlanan firma, bu bağlamda resmi OnePlus 3 kutu açılış videosu hazırlamaktan da geri durmadı.

İşte OnePlus firması tarafından yayınlanan resmi OnePlus 3 kutu açılış videosu:

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.