2016 yılının merakla beklenen ve önemli filmlerinden olan Cehennem yani Inferno’nun, resmi fragmanı yayınlandı. Dan Brown’un kaleminden çıkan ve diğer romanları gibi sinema dünyasına aktarılmış olan Inferno-Cehennem, yayınlanan fragmandan sonra beklentileri de artırmış oldu.

Cehennem(Inferno) fragmanı yayınlandı!

Resmi Cehennem(Inferno) Fragmanı

Başrollerini; Tom Hanks ve Felicity Jones isimlerinin üstlendiği Inferno-Cehennem filmi, Ekim 2016 ayının son haftasında izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Dan Brown’un aynı isimdeki Inferno-Cehennem romanından uyarlanan film, ülkemiz için de ayrı bir önem teşkil ediyor. Zira Cehennem filminin çözüldüğü final sahnesi, İstanbul’da geçiyor.

Resmi Cehennem(Inferno) Fragmanı

Melekler ve Şeytanlar, Da Vinci Şifresi filmlerinden sonra yine başarılı oyuncu Tom Hanks ile beyazperde de yer alacak olan Robert Langdon karakteri, seyircileri içinde kaybolacakları sanat dünyasına maceralarla taşıyacak.

Resmi Cehennem(Inferno) Fragmanı

Son olarak ise Sony Pictures, Ekim 2016’nın sonunda vizyon yapacak olan Cehennem-Inferno fragmanı ile tanıtım kampanyalarına hız kattı.

İşte resmi yayınlanan Inferno-Cehennem fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.