Haber Tekno Sosyal Medya

Resmi Cehennem(Inferno) Fragmanı Yayınlandı!

Cehennem(Inferno) Fragmanı

Sinema

Resmi Cehennem(Inferno) Fragmanı Yayınlandı!

Uzun süredir merakla beklenen filmlerden olan Cehennem-Inferno fragmanı yayınlandı. İşte Cehennem-Inferno fragmanı ve film ile ilgili detaylar!

2016 yılının merakla beklenen ve önemli filmlerinden olan Cehennem yani Inferno’nun, resmi fragmanı yayınlandı. Dan Brown’un kaleminden çıkan ve diğer romanları gibi sinema dünyasına aktarılmış olan Inferno-Cehennem, yayınlanan fragmandan sonra beklentileri de artırmış oldu.

Cehennem(Inferno) fragmanı yayınlandı!

Resmi Cehennem(Inferno) Fragmanı

Başrollerini; Tom Hanks ve Felicity Jones isimlerinin üstlendiği Inferno-Cehennem filmi, Ekim 2016 ayının son haftasında izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Dan Brown’un aynı isimdeki Inferno-Cehennem romanından uyarlanan film, ülkemiz için de ayrı bir önem teşkil ediyor. Zira Cehennem filminin çözüldüğü final sahnesi, İstanbul’da geçiyor.

Resmi Cehennem(Inferno) Fragmanı

Melekler ve Şeytanlar, Da Vinci Şifresi filmlerinden sonra yine başarılı oyuncu Tom Hanks ile beyazperde de yer alacak olan Robert Langdon karakteri, seyircileri içinde kaybolacakları sanat dünyasına maceralarla taşıyacak.

Resmi Cehennem(Inferno) Fragmanı

Son olarak ise Sony Pictures, Ekim 2016’nın sonunda vizyon yapacak olan Cehennem-Inferno fragmanı ile tanıtım kampanyalarına hız kattı.

İşte resmi yayınlanan Inferno-Cehennem fragmanı:

Haberi Okumaya Devam Et
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sinema

Üste çık