Rehber

Rehber içerikler Haber Tekno'da! "Nasıl Yapılır?" veya "Nedir?" sorusuna cevap veren tüm rehber teknolojik içerikleri buradan takip edebilir ve en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz!

Star Wars

Star Wars Hayranları için Hediye Tavsiyeleri!

Hediye alacağınız kişi Star Wars hayranı mı? Eğer öyle ise, işte örneklerle Star Wars hayranları için en iyi hediye tavsiyeleri!
Ask.com Anasayfa Oldu

Ask.com Anasayfa Oldu, Nasıl Kaldırılır?

Bazen Ask.com ana sayfa oluyor ve kaldırması da güç bir hal alıyor. Peki, Ask.com nasıl kaldırılır? İşte Ask.com kaldırmak için yapılması gerekenler!
Apple Fanatiklerine Alınabilecek Hediyeler

Apple Fanatiklerine Alınabilecek Hediyeler!

Apple fanı veya Apple markasına ilgi duyan sevdiğiniz biri mi var? İşte Apple fanatiklerine alınabilecek hediye tavsiyeleri!
Uzay Sevenlere Alınabilecek Hediyeler

Uzay Sevenlere Alınabilecek Hediyeler!

Uzay ile ilgililenen sevdiklerinize, hoşlanabileceği hediye mi almak istiyorsunuz? İşte uzay sevenlere alınabilecek hediye tavsiyeleri!
iPhone Sıfırlama

iPhone Sıfırlama-iPhone Resetleme İşlemi Nasıl Yapılır?

iPhone nasıl sıfırlanır? sorusuna yanıt mı arıyorsunuz? İşte iPhone sıfırlama veya iPhone resetleme ile ilgili merak edilen tüm detaylar!
iOS 10 Özellikleri

Bilinmeyen iOS 10 Özellikleri!

iOS 10 kullanım oranı yükseldi. Bu bağlamda çok bilinmeyen pratik iOS 10 özellikleri de kullanım kolaylığı sağlayacak. İşte pratik iOS 10 özellikleri!
iPhone Şarj Sorunu

iPhone Şarj Sorunu Nasıl Düzeltilir?

iPhone şarj olmama ve diğer iPhone şarj sorunu ile ilgili izlenebilecek birkaç adım bulunuyor. İşte iPhone şarj sorunu için detaylar!
Bloggerlar için En İyi 5 Mobil Uygulama

Bloggerlar için En İyi 5 Mobil Uygulama!

Akıllı telefonlar ile mobil uygulamalar, bloggerların da işini kolaylaştırıyor. İşte, bloggerlar için en iyi 5 mobil uygulama ve detayları!
Instagram Hesabı Silme

Instagram Hesabı Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram hesabı silme işlemi yapmak için, izlenmesi gereken birkaç adım var. İşte Instagram hesap silme detayları ve Instagram hesabı silme işlemi!
Pixelmator

Photoshop Alternatifi Pixelmator İncelemesi!

Photoshop alternatifleri arasında en dikkat çekenlerden isim Pixelmator oluyor. İşte Photoshop alternatifi Pixelmator ile ilgili detaylar!
iPhone 7 Plus Portre Modu

iPhone 7 Plus Portre Modu Nedir?

Apple, iOS 10.1 ile birlikte iPhone 7 Plus portre modu özelliğini beta olarak kullanıma sundu. Peki, iPhone 7 Plus portre modu nedir?
En İyi Powerbank Modelleri

En İyi Power Bank Modelleri!

Mobil cihazların en popüler yan ürünü haline Power Bank modelleri gelmiş oldu. Peki, en iyi Power Bank modelleri neler? İşte Power Bank modelleri!
e-mail-hatalari

En Çok Yapılan E-Mail Hataları!

E-maillerimizde de günlük hayatta yanlış kullandığımız bazı kelimeleri kullanmamız artık oldukça normal. İşte sık sık yaptığımız e-mail hataları!
WhatsApp Mavi Tik Kapatma

WhatsApp Mavi Tik Kapatma!

Bilindiği gibi WhatsApp mavi tik uygulaması, uzun süredir kullanıma sunulmaya devam ediyor. Lakin, kimi zaman WhatsApp mavi tik uygulaması, kullanıcılar için sorun oluşturabiliyor. Peki, WhatsApp mavi tik kapatma işlemi nasıl yapılır? Ayrıca...
Facebook Hesap Silme

Facebook Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Facebook hesabını kalıcı olarak silme işlemi için birkaç adım bulunuyor. Peki, Facebook hesap silme işlemi nasıl yapılır? İşte Facebook hesap silme!

Öne Çıkan Haberler