RED Hydrogen One Çıkış Tarihi Belli Oldu!

RED Hydrogen One

RED markası tarafından üzerinde çalışılan Hydrogen One özellikleri bilgisinden sonra, şimdi de çıkış tarihi ve satışlarının başlanacağı tarih ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. Buna göre yeni RED Hydrogen One modeli, kısa bir süre sonra ön sipariş toplamaya başlıyor. Ancak çeşitli gecikmelerin de olabileceği yönünde bilgiler de gündemde.

RED Hydrogen One 2 Kasım 2018’de tanıtılacak!

Kamera dünyasında ciddi bir üne sahip olan ve Hollywood yapımlarında da kullanılan RED markası, bilindiği gibi uzun bir süredir akıllı telefon dünyasında yer almak için farklı bir telefon modeli üzerinde çalışmalar yapıyor. Uzun süredir hakkında çeşitli bilgiler ve görseller paylaşılan telefonun, 2 Kasım 2018 tarihinde satışa çıkacağı yönünde bilgiler ortaya çıktı. Bununla birlikte ön siparişleri ile ilgili de detaylar edinildi. Buna göre resmi lansman tarihinde sonraki ayda da ön siparişler ve teslimatlar için hazırlıklar yapılmış olacak.

Hologafik ekranı, 2 arka ve 4 ön kamerası gibi önemli detayların yanı sıra farklı tasarımı ile birlikte sektörde kitle edinmeye çalışacak olan RED Hydrogen One fiyatı hakkında da çok farklı iddialar mevcut. 2 bin dolar seviyesine kadar ulaşan fiyatlar ile karşılaşmak mümkün olabilir. Çok büyük kitlelere ulaşmaktan ziyade, tıpkı kameralarında olduğu gibi özel bir konumla olmak istemesi gibi düşüncelerinde olabileceği şeklinde yorumlar gelirken, meraklı bekleyiş bir süre daha devam edecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here