Recep İvedik 5’in Çıkış Tarihi Açıklandı!

Recep İvedik serisinin yeni filmi Recep İvedik 5'in çıkış tarihi belli oldu. İşte Recep İvedik 5'in çıkış tarihi ve film ile ilgili detaylar!

Recep İvedik 5'in Çıkış Tarihi

Daha önce Şahan Gökbakar, gelen yoğun ilgi karşısında yeni bir Recep İvedik geleceğini dile getirmiş ve Recep İvedik 5 filminin habercisi olmuştu. Şimdi de yine Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabı üzerinden Recep İvedik 5’in çıkış tarihini açıkladı.

Recep İvedik 5’in çıkış tarihi belli oldu!

Recep İvedik 5'in Çıkış Tarihi

Şahan Gökbahar’ın açıklamasına göre Recep İvedik 5’in çıkış tarihi, önceki filmlerde olduğu gibi 2017’nin Şubat ayını işaret ediyor.

Her ne kadar Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5’in çıkış tarihini açıklamış olsa da, filmin konusu ve oyuncuları ile ilgili farklı bir bilgi paylaşmayı tercih etmedi. Öyle görünüyor ki yıl sonuna doğru, Recep İvedik 5 ile ilgili daha detaylı bilgiler gelmeye başlayacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.