Recep İvedik 5 Fragmanı Yayınlandı!

Uzun zamandır merakla beklenen ilk resmi Recep İvedik 5 fragmanı yayınlandı! İşte yani yayınlanan Recep İvedik 5 filminin fragmanı!

İlk olarak 2008 yılında sinema dünyasında yerini almaya başlayan yerli film serisi Recep İvedik, yeniden izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre önce de Recep İvedik 5 fragmanı yayınlandı.

Recep İvedik 5 fragmanı!

Birbirinden farklı senaryoları ile izleyicilerin karşısına çıkan Recep İvedik, anlaşılan o ki beşinci filmi ile bu defa olimpiyat oyunları konusu ile beyaz perde de seyircilerin beğenisini kazanmaya çalışacak.

Recep İvedik 5

Alışıldığı gibi Şahan Gökbakar‘ın başrolde yer aldığı Recep İvedik 5 filminin yönetmen koltuğunda da Togan Gökbakar ismi yer alıyor. Senaryo tarafında ise Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar kardeşler ikili bir çalışma gerçekleştirmiş.

Recep İvedik 5 ne zaman çıkacak?

Son olarak belirtmek gerekirse Recep İvedik 5 çıkış tarihi olarak, 16 Şubat 2017 tarihi planlanmış durumda. Şimdiye kadarki filmlerde kullanılan şubat ayı, beşinci film ile de tercih edilmeye devam edilmiş.

İşte yeni yayınlanan resmi Recep İvedik 5 filminin fragmanı!

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.