Razer Seiren X mikrofon

Oyuncuların yakında ve severek takip ettiği markalardan olan Razer, Razer Kiyo webcam modeli ile birlikte, yeni Razer Seiren X mikrofon modelini de duyurdu. Tahmin edilebileceği gibi yeni Razer Seiren X mikrofon modelinin hazırlanırken hedef aldığı kullanıcı kitlesi de oyun yayıncıları olmuş. Bu bağlamda yayın yapan oyuncuların beklentiler doğrultusunda, Razer Seiren X özellikleri şekillendirilmiş.

Razer Seiren X özellikleri ve fiyatı!

Razer Seiren X mikrofon

Razer Seiren X modeli, elbette ki USB mikrofon kondansatör mikrofon sınıfında yer alıyor. Razer tarafından daha çok ses kalitesini korumaya yönelik girişimlerde bulunulmuş. Nitekim Razer Seiren X özellikleri arasında, mekanik olarak sabitlenmiş sistem bulunuyor. Böylece oluşabilecek titreşimlerden olabildiğinde az etkileniyor. Bununla beraber standının da çıkartılabildiğini söylemek gerek.

Razer Seiren X Mikrofon Modeli

Gecikmesiz olarak ses çıkışı da sağlayabilen Razer Seiren X, böylece kaydedilen seste herhangi bir sorun olup olmadığını, öncesinden belirtebiliyor. Cardioid ve Supercardioid destekleriyle beraber tek yönden ses alma eğrisi de farklılaşabiliyor. Nitekim tek başına yayın yapan kullanıcıların, dış seslerden daha çok kendi seslerini kaydetmek istedikleri düşünüldüğünde, Supercardioid seçeneği daha iyi bir seçim olacaktır.

Razer Seiren X mikrofon

Tüm bu özellikleri ile beraber Razer tarafından belirlenen Razer Seiren X fiyatı ise 99.99 olmuş durumda.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here