Razer Phone Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

Razer markası tarafından tanıtılmaya hazırlanılan yeni Razer Phone teknik özellikleri, kısa bir süre önce detaylarıyla sızırıldı!

Razer Phone

Razer tarafından kısa bir süre sonra resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilecek olan yeni Razer Phone, lansman öncesi tüm detaylarıyla ortaya çıktı. Buna göre Razer Phone teknik özellikleri, üst seviye bir akıllı telefon olduğunu belli ediyor.

Razer Phone özellikleri nasıl olacak?

Sızdırılan bilgilere göre Razer Phone özellikleri arasında şu detaylar yer alıyor olacak:

  • 5.72-inç büyüklüğünde ve 120Hz destekli WCG IGZO ekran
  • 12 MP ve 13 MP çözünürlüğüne sahip olan çift arka kamera
  • 8 GB RAM
  • 4000mAh kapasitesine sahip dahili batarya

Şu an için yeni modelin hangi işlemciyi kullanacağı ile ilgili net bir bilgi mevcut değil. Ancak Qualcomm’un Snapdragon 835 mobil yonga setini kullanması bekleniyor. Zira yeni modelde Qualcomm’un yeni hızlı şarj teknolojisi olan Quick Charge 4 desteği bulunuyor.

Razer Phone özellik

Bunlara ek olarak 12 MP çözünürlüğündeki geniş açılı arka kamera sensörünün f/1.75 diyafram değerinde olacağını ve diğer 13 MP çözünürlüğündeki zoom kameranın ise f/2.6 diyafram değerinde olacağını söylemekte fayda var.

Dolby ATMOS ses desteğine ek olarak cihazın ön yüzeyinde, THX sertifikalı çift hoparlör desteği bulunacak. Dahili depolama tarafında ise 8GB RAM ile birlikte 64GB sunulması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here