Razer Phone Sızdırıldı!

Oyuncuların yakından tanıdığı Razer markasının duyuracağı akıllı telefon modeli olacak Razer Phone, tanıtımdan önce sızdırıldı!

Razer logo

Oyun dünyasındaki başarılı ürünleri ile oyuncular tarafından yakınen takip edilen Razer, geçtiğimiz günlerde akıllı telefon dünyasına geçiş yapacağını duyurmuştu. Razer Phone ismi ile birlikte sektörde yer almaya başlayacak olan Razer’ın ilk telefonu, kısa bir süre önce sızdırıldı.

Razer Phone tasarımı netleşiyor!

Razer Phone modeline ait olduğu iddia edilen sızıntı bir görsel ile, telefonunu arka tasarımı netleşmiş oldu. Sızdırılan görselde ilk dikkat çeken detay, cihazın çift arka kamera özelliği sunması oldu.

Razer Phone sızıntı görsel

Razer logosunun arka tasarımda geniş bir yer ettiği Razer Phone’da, görselden anlaşıldığı kadarı ile sadece bir tasarım çizgisi kendini belli edecek. Büyük ihtimalle plastik veya metal alaşımlı materyal ile hazırlanmış olan yeni akıllı telefon modeli, beklentileri de bir nebze olsun geriye çekmiş oldu. Zira eğer sızdırılan görseller cihazın nihai halini yansıtıyor ise, tasarımı ile dikkat çeken bir cihaz iddiasında olmayacağı söylemek mümkün oluyor.

Daha önce de Razer Phone çıkış tarihi ve özellikleri ile ilgili sızıntılar gündeme gelmişti ve en çok da Razer Phone’da 8 GB RAM seçeneğinin yer bulacağı konuşulmuştu. Ancak cihazın Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi sürümünü taşıyan hali ile kutudan çıkma ihtimalleri, sektördeki rekabetçi tutumun olup olmayacağı sorgulatmış.

Son olarak belirtmek gerekirse Razer Phone çıkış tarihi, 1 Kasım olarak açıklanmış durumda. O döneme kadar gelecek sızıntıları, detaylı bir şekilde aktarmaya devam ediyor olacağız.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here