Razer Phone 2 Modeli Geliyor!

Razer Phone

Oyunculara özel ekipmanları ile bilinen Razer markası, Razer Phone 2 ile akıllı telefon sektöründe kalıcı bir konum elde etmek istiyor. Bu bağlamda da kısa bir süre önce yeni model hakkında önemli açıklamlar yapıldı. Buna göre yeni telefon modeli, 2018 yılında kullanıcıların beğenisine sunulabiliyor. Yapılacak değişiklikler ise halen daha gizemini koruyor.

Razer markasının ikinci telefon modeli yolda!

Bilindiği gibi Razer’ın ilk telefon modeli olan Razer Phone 1, Kasım 2017 tarihinde kendi göstermiş ve en çok da 120Hz ekran özelliği ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Her ne kadar bu kadar yüksek bir ekran tazeleme hızı karşısında Android işletim sistemi hazır olmasa da firma, oyunculuk anlayışını mobil tarafa da getireceği izlenimini tüm dünyaya yansıtmıştı.

Razer Phone

Şimdi de Razer’ın global çalışmalarını yöneten kadroda yer alan Chen Xiaoping, yeni model ile ilgili açıklamalarda bulundu. Buna göre Razer Phone 2 çıkış tarihi, 2018 yılının son çeyreği olabilir. Bir önceki modelin de son çeyrekte tanıtıldığı hesaba katıldığında, anlaşılan o ki firma tanıtımlar için her yıl benzer bir takvim oluşturup onu takip ediyor olacak.

Şu an için teknik özellikler konusunda bir açıklama olmasa da Chen Xiaoping tarafından sadece Qualcomm ile işbirliği içinde oldukları ve en güçlü Snapdragon mobil yonga setini taşıyacağı bilgisi paylaşıldı. Şu an için Qualcomm’da yeni Snapdragon tepe modeli üzerinde çalışmalar yapıyor. Razer’ın ikinci modeline yetişir mi bilinmez ancak en kötü ihtimalle 845 taşıyacağını söylemek mümkün. Tasarım tarafında ise çok ciddi bir farklılık ile ilgili tahminlerin bulunmadığını da son olarak belirtmekte fayda var. Sektördeki diğer Asus ROG Phone ve Xiaomi Black Shark modelleri ile birlikte oyuncu telefonu dünyası iyiden iyiye hareketlenmeye başlamış olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here