Razer Kiyo Webcam

Razer markasının yeni akıllı telefonu Razer Phone sızıntı haberleri ile ilgili detaylar aktarılmaya devam edilirken, yeni ürünler de resmi olarak tanıtıldı. Bu bağlamda Razer, yeni webcam modeli ile oyuncuları hedef almaya devam ediyor.

Kısa bir süre önce de Razer Seiren X mikrofon modeli ile beraber resmi olarak duyurulan yeni Razer Kiyo isimli webcam modeli, yayıncılar için iyi bir alternatif olacak gibi görünüyor.

Razer Kiyo webcam özellikleri!

Razer Kiyo Webcam

Razer Kiyo webcam özellikleri ile ilgili ilk belirtilmesi gereken detay, hiç şüphe yok ki kameraya dahil edilen selfie ışığı olacaktır. Kameranın etrafını saran ring LED ile görüntü almanın yanı sıra, aydınlatma ihtiyacını da karşılayan Razer Kiyo, özellikle yayıncılık yapan oyuncuları hedef alıyor.

Razer Kiyo Webcam

1080p yani Full HD çözünürlüğünde 30 kare-saniye kayır tapabilen yeni Razer Kiyo webcam, 720p yani HD çözünürlüğünde ise 60 kare-saniye video kaydı gerçekleştirme yeteneğine sahip. Ne yazık ki Razer, yeni webcam modelinde 4K-Ultra HD video kaydı yeteneğini sunmayı tercih etmemiş.

Razer Kiyo Webcam

Ayrıca Razer tarafından yapılan açıklamaya göre Kiyo modeli, popüler canlı yayın ve görüntü kaydetme uygulamaları XSplit ve Open Broadcaster Software (OBS) ile uyumlu olarak hazırlanmış. 1.5 metre uzunluğundaki USB 2.0 bağlantı kablosu ile birlikte gelen yeni Razer Kiyo webcam fiyatı ise, 99.99 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here