Razer Electra V2 Kulaklık

Razer markasının yeni Seiren X mikrofon ve Kiyo webcam modellerine ek olarak, seti tamamlamaya yönelik hazırlanan Electra V2 kulaklık modeli de duyuruldu. Razer Electra V2 kulaklık fiyatı hesaba katıldığında, oyuncular için nispeten düşük bütçe karşısında birçok önemli özelliği sağlıyor gibi görünüyor.

Razer Electra V2 kulaklık özellikleri!

Razer Electra V2 kulaklık özellikleri arasında en çok dikkat çeken detay, sanal 7.1 ses deneyimi oluyor. Her ne kadar gerçek bir 7.1 ses deneyimi sunamasa da Razer Electra V2, sanallaştırma yazılımları ile bu konuda oyuncuların dikkatini çekmeye çalışacak.

Razer Electra V2 Kulaklık

40mm boyutundaki sürücüleri ile iyi bir ses deneyimi sunmayı amaçlayan yeni kulaklıklar, alüminyum malzemeden imal edilmiş kafa bandı bulunduruyor ve tepe bandın altındaki bölüm, istenildiği gibi ayarlanabiliyor. Mikrofon desteğinin de es geçilmediği yeni Razer Electra V2 kulaklık modelinde, 3.5mm ve USB çıkışa sahip kablolu versiyonlar, ayrı ayrı satılacak ve fiyatlandırmalar da bu doğrultuda yapılacak. Elbette ki Razer’ın bu yeni kulaklık modelinin, kablosuz bir model olmadığını da belirtelim.

Razer Electra V2 Kulaklık

Buna göre Razer Electra V2 kulaklık fiyatı, standart 3.5mm analog çıkışlı versiyon için 59.99 dolar olarak belirlenmişken, USB çıkışa sahip kablolu versiyon için 69.99 dolar fiyat isteniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here