Radyasyon Önleyici Boxer Geliştirildi!

Fransız Spartan firması, erkekler için radyasyon önleyici boxer geliştirdi. işte radyasyon önleyici boxer Spartan ile ilgili tüm detaylar!

Radyasyon Önleyici Boxer

Günümüzde Wi-Fi ve mobil şebeke sinyalleri, hemen hemen her yerdeler. Bununla beraber, uzun süredir Wi-Fi ve mobil şebeke sinyallerinin, özellikle akıllı telefon kullanımı sırasında sağlık sorunlarına sebebiyet verme ihtimaline karşın yapılan çalışmalara, her geçen gün yenileri ekleniyor. Bilhassa da akıllı telefonların cepte taşınması ve diz üstünde kullanılan bilgisayarların yaydığı radyasyona yakın kalan bölgeler, hasar alma ihtimali en yüksek kısımlardan oluyor.

İşte tam da bu noktada Fransız Spartan firması, erkeklerin Wi-Fi ve mobil şebeke sinyallerinden etkilenebilecek ve doğurganlık sorunlarına neden olacak tehlikelere karşı bir önlem almaya başarmış gibi görünüyor.

Radyasyon önleyici boxer: Spartan!

New York’ta düzenlenelenen CES Unveiled kapsamında tanıtımlarını yapan Spartan firmasının kurucusu ve CEO’su Arthur Menard, akıllı telefonların, erkekler tarafından en çok cepte taşınmasının ve bu sebeple oluşabilecek doğurganlık sorunlarının önüne geçmek adına çalışmalara başladıklarını söylüyor.

Radyasyon Önleyici Boxer

Radyasyon önleyici boxer Spartan nasıl ortaya çıktı?

Onlarca farklı prototip denemesinden sonra nihai ürüne ulaştıklarını ve radyasyon önleyici boxer ürününü ortaya çıkardıklarını sözlerine ekleyen CEO Arthur Menard ayrıca, Spartan boxer ürünleri ile 450mHz ve 5gHz aralığındaki etkiyi, yüzde 99 oranında kesebilmeyi başarmış durumda olduklarını dile getiriyor.

Pamuk ile karıştırılan antibakteriyel gümüş lifleri yüksek teknoloji bir kumaşa dönüştürdüklerini anlatan Spartan kurucusu ve CEO’su Menard, böylelikle Spartan markasıyla beraber ortaya bir radyasyon önleyici ürün koyabilmiş. 45 dolar ve 50 dolar aralığındaki fiyatlandırmaya sahip olan Spartan radyasyon önleyici boxer, aktif olarak satılmaya devam ediyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here