fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Qualcomm’dan Snapdragon 830’lu Akıllı Telefon Açıklaması!

Snapdragon 830'lu Akıllı Telefon

Haberler

Qualcomm’dan Snapdragon 830’lu Akıllı Telefon Açıklaması!

Yeni gelen bir bilgiye göre Snapdragon 830’lu akıllı telefon modellerinin çıkış tarihleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmış oldu!

Qualcomm’un yeni Snapdragon 830 yonga seti ile ilgili bilgiler artış göstererek gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre ise Snapdragon 830’lu akıllı telefonların tarihleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmış oldu.

Snapdragon 830’lu akıllı telefonlar!

Snapdragon 830'lu Akıllı Telefon

Çinli Economic Daily News tarafından kısa süre önce yayınlanan bir rapora göre Samsung, 10nm üretim bandından çıkacak yeni yonga seti üretimi noktasında, Snapdragon 830 üretiminin gerisinde kalmış gibi görünüyor. Durumun böyle olması da, Samsung markalı Snapdragon 830’lu akıllı telefon modellerinin, daha ön plana çıkartılması ihtimallerini doğuruyor.

Öte yandan gelen bilgilere göre; Samsung, HTC, Sony, LG, Oppo, Xiaomi, Asus ve Vivo markalarını taşıyacak Snapdragon 830’lu akıllı telefon modelleri, 2017’nin ilk çeyreği itibariyle gün yüzüne çıkmış olacak.

Ayrıca Bakınız:

Snapdragon 830 10nm üretimini TSMC desteği!

Son olarak belirtmek gerekirse Qualcomm’un yeni yonga seti Snapdragon 830 üretimi için, yoğun olarak TSMC üretim bantlarının aktif olacağı söylentileri de güncelliğini koruyor.

İlerleyen dönemlerde Snapdragon 830 mobil işlemci modeli ile ilgili çok daha net bilgiler ve yongayı taşıyan modeller ile ilgili açıklamalar gelecektir.

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık