PUBG 1.0 Sürümü

Tam ismi PlayerUnknown’s Battlegrounds olan ancak oyuncular tarafından PUBG kısa ismi ile telaffuz edilen yeni oyun ile ilgili gelişmeler kaydedilmeye devam ediyor. Paris Oyun Haftası kapsamında PUBG oyunu ile ilgili de dikkat çeken detaylar aktarıldı.

Halen daha erken erişim sürecinde olan ancak buna rağmen daha şimdiden çok büyük bir oyuncu kitlesi edinmeyi başaran PUBG, 1.0 sürümü ile resmi olarak yayınlanacak.

PUBG 1.0 tam sürümü, aralık ayının son haftasında yayınlanıyor!

PUBG, daha önce de belirtildiği gibi şu an için erken erişim sürecinde yer alıyor. PUBG 1.0 sürümü ile resmi olarak çıkışını yapacak olan yeni oyun, açıklanan bilgilere göre aralık ayının son haftasında yayınlanmış olacak.

PUBG 1.0 Sürümü

PUBG 1.0 yani tam sürümü ile 12 Aralık tarihinde Xbox One tarafındaki oyuncularla buluşacağının haberleri, daha öncesinde verilmişti. Şimdi de gelen bu oyun haberi sonrasında, Xbox One için yayınlanacak PUBG 1.0 tam sürüm, kısa bir süre sonra da PC tarafında kendini gösterecek.

2018 yılı içerisinde de PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun, PlayStation tarafında yer almaya başlaması bekleniyor. Bu konuda gelen bilgilere göre Microsoft, PUBG’nin PlayStation için yayınlanma süresini uzatmaya ve bir süre daha Xbox ve PC için kalmasını sağlamaya çalışıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here