PS4 Pro Fiyatı 2 Bin Barajının Altında Olacak!

Yakın zamanda piyasada yer alacak olan PS4 Pro fiyatı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İşte PlayStation 4 Pro fiyatı ile ilgili detaylar!

PS4 Pro 2 Fiyatı

Uzun süredir merakla beklenen PlayStation 4 Pro fiyatı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre PS 4 Pro fiyatı, 2 bin TL barajı altında yer alacak!

PlayStation 4 Pro fiyatı ne kadar olacak?

Bilindiği gibi PS4 Pro çıkış tarihi, tüm dünya ile birlikte ülkemizde de 10 Kasım 2016 olarak belirlenmiş durumda. Uzun süredir konuşulan ülkemizdeki PS4 Pro fiyat detaylarıyla ilgili yeni bir bilgi edinildi.

PS4 Pro 2 Fiyatı

Elde edilen bilgilere göre PS4 Pro fiyatı, 2 bin Lira barajı altında yer alacak. Beklentiler ise PlayStation 4 Pro fiyatı, 1700-1800 bandında olması yönünde şekilleniyor.

Net olarak 10 Kasım 2016 tarihinde ülkemizde de raflarda yerini almış olacak PS4 Pro fiyatı açıklanmasa da, 2 bin Lira barajının altında olacağı kesinleşmiş oldu.

PlayStation VR fiyatı da 2 bin altında!

PlayStation VR

Öte yandan PlayStation VR setinin de, yine PlayStation 4 Pro fiyatı gibi 2 bin Lira altında yer alacağı netleşmiş durumda. Bu noktada PS4 Pro fiyatı ve PS VR fiyatının aynı olması için hazırlık yapılıyor. PlayStation VR çıkış tarihi olarak da, ülkemiz için Ocak 2017 gösteriliyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here