Haber Tekno Sosyal Medya

Profesör Xavier Wolverine 3 ile Geri Dönüyor!

Profesör Xavier

Sinema

Profesör Xavier Wolverine 3 ile Geri Dönüyor!

Patrick Stewart, sosyal medya hesabı üzerinden Profesör Xavier olarak Wolverine 3 filminde yer alacağını doğruladı. İşte Wolverine 3 detayları!

Hugh Jackman, Wolverine 3 hakkında görüş bildirmek istemese de Patrick Stewart daha açık sözlü davrandı. Ünlü aktör sosyal medya üzerinden Profesör Xavier’in, James Mangold filminde geri döneceğini doğruladı.

Ayrıca Bakınız

Jon Snow Kim? – Game of Thrones Teorileri!

Profesör Xavier Wolverine 3’te olacak!

Stewart Twitter üzerinden film ve ilgili karakterin hashtag’i ile “En kötü tutulan sır” (“Worst kept secret”) yazdı. Üstelik bu, aktörün ağzından baklayı çıkardığı ilk sefer de değil. Stewart geçen sene Collider’a “Anladığım kadarıyla Profesör Xavier sadece görünmekten daha fazlasını yapıyor olacak, ve bu benim merakımı uyandırıyor” demişti.

Profesör Xavier

Daha yakın zamanda yapılan bir başka röportajda ise X-Men franchise yapımcısı Hutch Parker, Patrick Stewart’ın filmin bir parçası olacağını onayladığını söyledi. Jackman da Stewart’ın filme dahil olacağıyla ilgili gizli kapaklı bir şeyler belirtse de basında bu konuyla ilgili genelde kapalı kutu olarak görüldü.

Yapımcı Simon Kinberg geçenlerde Wolverine 3 için R Rating olacağını onayladı ve bu Jackman’ın, X-Men:Apocalypse filminden sonra adamantium pençelerini son kuşanışı olacak. Aktör geçtiğimiz günlerde çizgi romanda yer alan “Old Man Logan” hikayesinden bahsederek Professor X ve Logan arasındaki potansiyel bir baba-oğul ilişkisine dair ipucu verdi.

David James Kelly senaryoyu yazarken, Stephen Merchant (The Office eş yaratıcısı) ve Boyd Holbrook (Narcos) oyuncular arasına katıldı.

 

>> Profesör Xavier karakterinin geri dönüşü ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Sinema

En Son Haberler

Netflix Barack Obama, Michelle Obama
Fortnite Android
Nokia X6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia X6 Özellikleri & Çentikli Ekranlı Nokia X6 Duyuruldu

Yazar: 17 Mayıs 2018
Honor 10

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Honor 10 Özellikleri, Fiyatı ve Honor 10 Karşılaştırmaları!

Yazar: 17 Mayıs 2018
OnePlus 6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

OnePlus 6 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi ve OnePlus 6 Karşılaştırma

Yazar: 16 Mayıs 2018

Popüler Haberler

Üste çık