Prison Break 5. Sezon

Bir dönemlerin efsane yabancı dizisi Prison Break 5. Sezon ile geri dönüyor. Prison Break 4. sezon ile TV ekranlarına veda ettikten sonra, sinema dünyasında da yer almıştı. FOX tarafından gelen atılım neticesinde, Prison Break 5. Sezon ile devam edecek!

Prison Break 5. Sezon ile geri dönüyor!

Bahsedildiği gibi FOX, Prison Break efsanesini yeniden TV erkanlarına taşıyacak. Prison Break 5. Sezon fragmanı ile yeni Prison Break ile ilgili detayların da aktarıldığı yeni sezonda, Michael Scofield karakterinin ölmediği ortaya çıkıyor.

Prison Break 5. Sezon oyuncuları!

Prison Break 5. Sezon

Yayınlanan fragmandan anlaşılacağı üzere Prison Break 5. Sezon oyuncu kadrosu, eski oyunculardan 3 ana karakteri kapsıyor: Michael Scofield- Wentworth Miller, Lincoln Burrows- Dominic Purcell ve Sara Tancredi- Sarah Wayne Callies!

Prison Break 5. sezon konusu!

Fragmanda dile getirildiği üzere Prison Break 5. Sezon konunusunda, 2 kardeş rolleri değişmiş. Michael Scofield karakterinin ölmediği, aksine parmaklıklar arkasında olduğu ortaya çıkıyor. Bu defa ise kurtarıcı rolünü kardeşi Lincoln Burrows üstleniyor.

Michael Scofield’ın oğlunun da olduğu anlaşılan yeni Prison Break 5. Sezon fragmanını, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz. Öte yandan Prison Break 5. Sezon çıkış tarihi 2017 olarak açıklandı.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here