Prison Break Geri Dönüyor: Prison Break 5. Sezon!

Prison Break 5. Sezon

Bir dönemlerin efsane yabancı dizisi Prison Break 5. Sezon ile geri dönüyor. Prison Break 4. sezon ile TV ekranlarına veda ettikten sonra, sinema dünyasında da yer almıştı. FOX tarafından gelen atılım neticesinde, Prison Break 5. Sezon ile devam edecek!

Ayrıca Bakınız

Jon Snow Kim? – Game of Thrones Teorileri!

Prison Break 5. Sezon ile geri dönüyor!

Bahsedildiği gibi FOX, Prison Break efsanesini yeniden TV erkanlarına taşıyacak. Prison Break 5. Sezon fragmanı ile yeni Prison Break ile ilgili detayların da aktarıldığı yeni sezonda, Michael Scofield karakterinin ölmediği ortaya çıkıyor.

Prison Break 5. Sezon oyuncuları!

Prison Break 5. Sezon

Yayınlanan fragmandan anlaşılacağı üzere Prison Break 5. Sezon oyuncu kadrosu, eski oyunculardan 3 ana karakteri kapsıyor: Michael Scofield- Wentworth Miller, Lincoln Burrows- Dominic Purcell ve Sara Tancredi- Sarah Wayne Callies!

Prison Break 5. Sezon konusu!

Fragmanda dile getirildiği üzere Prison Break 5. Sezon konunusunda, 2 kardeş rolleri değişmiş. Michael Scofield karakterinin ölmediği, aksine parmaklıklar arkasında olduğu ortaya çıkıyor. Bu defa ise kurtarıcı rolünü kardeşi Lincoln Burrows üstleniyor.

Michael Scofield’ın oğlunun da olduğu anlaşılan yeni Prison Break 5. Sezon fragmanını, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz. Öte yandan Prison Break 5. Sezon çıkış tarihi 2017 olarak açıklandı.

 

>> Prison Break efsanesinin, Prison Break 5. sezon ile geri dönüşü hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.