Prison Break 6. Sezon Onaylandı!

Prison Break 6. sezon konusunda doğrudan doğruya yapımcı FOX tarafından açıklama geldi. FOX'un "Prison Break 6. sezon olacak mı?" sorusuna verdiği cevap ise Prison Break'ın sevenleri için iyi bir haber oldu! Tüm detaylar haberimizde!

Prison Break 5

Prison Break efsanesinin 2017 yılında geri dönmesi ile birlikte sevenlerinin duyduğu büyük heyecan, her ne kadar 2008 yılından bu yana çok da iyi karşılanmamış olsa da Prison Break 5. sezon final sonrasında, yeni sezon için de beklenti oluşmaya başlamıştı.

Şimdi de doğrudan doğruya yapımcı FOX tarafından “Prison Break 6. sezon çıkacak mı?” sorusuna yanıt geldi. Buna göre Prison Break TV dizisi, 6. sezon ile birlikte yeniden TV ekranlarında olacak.

Prison Break 6.sezon olacak mı? FOX cevapladı!

Television Critics Association basın turu kapsamında gazetecilerin sorularını yanıtlayan FOX yöneticisi Michael Thorn, Prison Break 6.sezon onayı verildiğini ve çalışmaların başladığı belirtti.

Prison Break 5

Her ne kadar yeni sezonun haberini vermiş olsa da Michael Thorn, sezon konusu ile ilgili bilgileri paylaşmaktan yana bir duruş sergilemedi. Lakin Dominic Purcell ve Wentworth Miller yani Michael Scofield ve Lincoln Burrows karakterlerinin geri döneceğini belirtti.

Bununla beraber FOX’tan Michael Thorn, Prison Break 6.sezon konusu hakkında da dikkat çeken bir detay ortaya sürdü. Buna göre yeni sezon, izleyicilerin beklediğinden çok daha farklı olacak. Ne gibi bir farklılık olacağı konusunda bir bilgi vermeyen Michael Thorn, en azından diziyi yakından takip edenler için yeni sezonun onaylandığını resmi ağızdan belirtmiş oldu.

Prison Break 5

Elbette ki şu an için “Prison Break 6. sezon ne zaman?” sorusuna yanıt vermek mümkün değil. Zira Michael Thorn tarafından açıklanan bilgilere göre şu an için pilot bölüm çalışmaları bile neticeye ulaşmış değil. Dolayısıyla yakın zamanda dizi ile karşılaşmak mümkün olmayacak.

Yeni sezonun konusunun ne olacağı ise ilk kez yayınlanacak olan resmi Prison Preak 6. sezon 1. bölüm fragmanı ile birlikte gün yüzüne çıkmış olacak. Bundan önce gelen bilgileri de Haber Tekno olarak aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.