Prison Break 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

"Prison Break 5. sezon ne zaman çıkacak?" sorusuna, resmi cevap geldi. İşte Prison Break 5. sezon çıkış tarihi ve yeni sezon ile ilgili detayları!

Prison Break 5. Sezon

Bir dönemlerin en çok izlenen yabancı dizilerinden Prison Break ( Türkçe olarak Büyük Kaçış ismine çevrildi) ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Kısa bir süre önce de FOX tarafından, Prison Break 5. sezon çıkış tarihi ile ilgili bilgi aktarıldı.

Prison Break 5. sezon tarihi açıklandı!

Daha önce Prison Break yeni sezon tarihi olarak, 2017 yılının ikinci çeyreği işaret ediliyordu. FOX tarafından yeni aktarılan bilgilere göre Prison Break 5. sezon çıkış tarihi, 4 Nisan 2017 olarak belirlenmiş durumda.

Prison Break 5. Sezon

Yeni sezonda Prison Break bölümlerinde devam edecek karakterleri canlandıracak öne çıkan isimlere de değinmek gerekirse, liste şu şekilde sıralanıyor:

Wentworth MillerMichael Scofield

Dominic PurcellLincoln Burrows

Sarah Wayne CalliesDr. Sara Tancredi

Amaury NolascoFernando Sucre

Rockmond DunbarBenjamin Miles FranklinC-Note

Bununla birlikte yeni sezon Prison Break’te yönetmen koltuğunda Nelson McCormick ismi ve senaryo tarafında da Paul Scheuring ismi yer alıyor. Uzun bir aradan sonra yeniden TV ekranlarında olacak dizi, büyük bir beklentiyi de beraberinde getirmiş olmuş. Bu beklentileri yerine getirip getirmeyeceği ise şimdiden tartışılmaya başlanmış durumda.

Prison Break 5. sezon fragmanı

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here