Prison Break 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

"Prison Break 5. sezon ne zaman çıkacak?" sorusuna, resmi cevap geldi. İşte Prison Break 5. sezon çıkış tarihi ve detayları!

Prison Break 5. Sezon

Bir dönemlerin en çok izlenen yabancı dizilerinden Prison Break ( Türkçe olarak Büyük Kaçış ismine çevrildi) ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Kısa bir süre önce de FOX tarafından, Prison Break 5. sezon çıkış tarihi ile ilgili bilgi aktarıldı.

Prison Break 5. sezon tarihi açıklandı!

Daha önce Prison Break yeni sezon tarihi olarak, 2017 yılının ikinci çeyreği işaret ediliyordu. FOX tarafından yeni aktarılan bilgilere göre Prison Break 5. sezon çıkış tarihi, 4 Nisan 2017 olarak belirlenmiş durumda.

Prison Break 5. Sezon

Yeni sezonda Prison Break bölümlerinde devam edecek karakterleri canlandıracak öne çıkan isimlere de değinmek gerekirse, liste şu şekilde sıralanıyor:

Wentworth MillerMichael Scofield

Dominic PurcellLincoln Burrows

Sarah Wayne CalliesDr. Sara Tancredi

Amaury NolascoFernando Sucre

Rockmond DunbarBenjamin Miles FranklinC-Note

Bununla birlikte yeni sezon Prison Break’te yönetmen koltuğunda Nelson McCormick ismi ve senaryo tarafında da Paul Scheuring ismi yer alıyor.

Prison Break 5. sezon fragmanı

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.