Poker Night (Poker Gecesi) Film Değerlendirmesi

2014 yılında vizyona giren ve suç-cinayet film alanında önemli bir örnek olma iddiası ile buluşan Poker Night yani Poker Gecesi değerlendirmesi ile film hakkında yorumlara ulaşabilirsiniz!

Poker Night (Poker Gecesi) Film

2014 yapımı olan Poker Night (Poker Gecesi) filmi, suç ve cinayet kategorisinde yer alan, son zamanların farklı bir anlatımı ile öne çıkan yapımlar arasında yer alabilecek potansiyele sahip. Her ne kadar oyuncu kadrosu geniş ve öne çıkan yıldızlardan oluşmasa da işleyiş şekli olarak farklı bir açı ile kurgulanmış bir film olarak değer buluyor.

Poker Night filmi nasıl?

Greg Francis yönetmenliğindeki Poker Night, Beau Mirchoff başrolünde ve Ron Perlman ile Giancarlo Esposito’nun çok geniş olmayan oyuncu kadrosunun öne çıkan isimlerinden oluyor. Genel itibariyle suç ve cinayet kategorisi altında yer alsa da çok sakin ilerlediğini söylemek mümkün.

Poker Night (Poker Gecesi) Film

Bir kaçırılma olayının derinliklerine çaylak bir polisin inişini izleyiciye aktarmaya çalışan film, kimi zaman izleyicilerin sabrını zorlayacak durağanlığı yakalayabiliyor. Ancak diğer yandan Poker Gecesi’nin olay örgüleri ilerleyişinde oluşan soru işaretlerinin giderilmesine, izleyiciyi de çekmeye çalışması genel film deneyimini dengeliyor olduğunu söylemek mümkün.

Özellikle suç ve cinayet konulu filmlerin sakin bir süreç içerisinde detaylar ve merak uyandıran etmenlerle anlatılmasından hoşlanan izleyici kitlesi için başarılı olarak değerlendirilebilecek bir film olan Poker Night, genel cinayet filmlerinin son anlarıyla da örtüşmeyerek izleyiciyi merak içinde bırakarak son buluyor.

Poker Gecesi (Poker Night) filminin Mayıs 2015 ayı itibariyle 6,7 IMDb puanına sahip olduğunu da son olarak söylemek gerek.

Filmin resmi yayınlanan fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here