Poker Night ( Poker Gecesi ) Film Değerlendirmesi

2014 yapımı olan Poker Night ( Poker Gecesi ) filmi, suç ve cinayet kategorisinde yer alan, son zamanların farklı bir anlatımı ile öne çıkan yapımlar arasında yer alabilecek potansiyele sahip. Her ne kadar oyuncu kadrosu geniş ve öne çıkan yıldızlardan oluşmasa da işleyiş şekli olarak farklı bir açı ile kurgulanmış bir film olarak değer buluyor.

Poker Night ( Poker Gecesi ) Film Değerlendirmesi - habertekno.com - habertekno - film değerlendirmeleri - film eleştirileri - film tavsiyeleri

Greg Francis yönetmenliğindeki Poker Night ( Poker Gecesi ), Beau Mirchoff başrolünde ve Ron Perlman ile Giancarlo Esposito’ nun çok geniş olmayan oyuncu kadrosunun öne çıkan isimlerinden oluyor. Genel itibariyle suç ve cinayet kategorisi altında yer alsa da çok sakin ilerlediğini söylemek mümkün. Bir kaçırılma olayının derinliklerine çaylak bir polisin inişini izleyiciye aktarmaya çalışan film, kimi zaman izleyicilerin sabrını zorlayacak durağanlığı yakalayabiliyor. Ancak diğer yandan Poker Gecesi’ nin olay örgüleri ilerleyişinde oluşan soru işaretlerinin giderilmesine, izleyiciyi de çekmeye çalışması genel film deneyimini dengeliyor olduğunu söylemek mümkün.

Özellikle suç ve cinayet konulu filmlerin sakin bir süreç içerisinde detaylar ve merak uyandıran etmenlerle anlatılmasından hoşlanan izleyici kitlesi için başarılı olarak değerlendirilebilecek bir film olan Poker Night ( Poker Gecesi ), genel cinayet filmlerinin son anlarıyla da örtüşmeyerek izleyiciyi merak içinde bırakarak son buluyor.

Poker Gecesi ( Poker Night ) filminin Mayıs 2015 ayı itibariyle 6,7 IMDb puanına sahip olduğunu da son olarak söylemek gerek.

Filmin resmi yayınlanan fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.