PlayStation VR Fiyatı ve Çıkış Tarihi Kesinleşti!

PlayStation 4 Pro modeli sonrasında en çok merak edilenlerden olan PlayStation VR fiyatı, resmi olarak açıklandı. İşte PlayStation VR Türkiye fiyatı!

PlayStation VR

PlayStation 4 Pro oyun konsolunun satış sunulmasından sonra kullanıcılar tarafından en çok merak edilen PlayStation VR fiyatı ve çıkış tarihi kesinleşti.

PlayStation VR fiyatı ve çıkış tarihi!

Playstation vr fiyatı

Doğrudan PlayStation Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre PlayStation VR fiyatı 1699TL olarak belirlenmiş durumda. Bununla beraber, yine gelen resmi açıklamalardaki detaylara göre PlayStation VR çıkış tarihi, 24 Ocak 2017 olacak.

PS4 Pro satışları başlamadan önce gelen bilgiler, PS VR fiyatının da PS4 Pro fiyatı ile benzer olacağı yönündeydi. Nitekim PlayStation VR fiyatı, PlayStation 4 Pro ile benzer seviyelerde satışa çıkıyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.