Playstation VR Fiyatı ve Çıkış Tarihi Açıklandı!

Playstation VR

E3 konferansı kapsamında Microsoft’tan sonra Sony’de oyunlarını ve yeniliklerini tanıtmış bulundu. Düzenlediği etkinlik kapsamında Sony, uzun süredir merakla beklenen sanal gerçeklik kaskı Playstation VR çıkış tarihi ve Playstation VR fiyatı ile ilgili bilgileri, en nihayetinde paylaştı.

Ayrıca Bakınız

Playstation VR çıkış tarihi ve Playstation VR fiyatı!

Playstation VR

E3 fuarında düzenlenen etkinlik ile Sony, Playstation VR çıkış tarihi bilgisini 13 Ekim 2016 olarak açıkladı. 13 Ekim 2016 tarihi itibariyle raflarda Playstation VR modelinin yer alacağını belirten Sony, Playstation VR fiyatı noktasında da bölgelere göre 399Dolar-349Euro bilgisini paylaştı.

Playstation VR

Bununla beraber Sony, yıl sonuna kadar Playstation VR destekli oyun sayısının 50 barajını aşacağını dile getirdi. Bu oyunlar arasında; Final Fantasy XV, Star Wars Battlefront: X-Wing VR Mission, Batman: Arkham VR ve Resident Evil gibi önemli isimler de yer alıyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.