PlayStation 4 Pro Satışa Sunuldu!

Uzun süredir merakla beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 4 Pro satışa sunuldu. İşte PlayStation 4 Pro fiyatı ve detayları!

ps4 pro

Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 4 ProPS4 Pro, en sonunda ülkemizde de satışa sunuldu.

PlayStation 4 Pro

PS4 Pro satışa sunuldu!

Şu an için satın alınabilecek en güçlü oyun konsolu PlayStation 4 Pro, geride bıraktığımız günlerde açıklanan Türkiye fiyatından sonra, 10 Kasım 2016 tarihi itibariyle başta Sony Store kanalları olmak üzere, birçok farklı mağazada satışa sunulmuş durumda.

Bilindiği gibi PlayStation 4 Pro fiyatı, Sony Türkiye tarafından 1 699TL olarak daha önce açıklanmıştı. Uzun süredir yeni oyun konsolu alacak kullanıcıların beklediği PlayStation 4 Pro, böylelikle oyunseverler ile buluşmuş oldu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.