PlayStation 4 Pro Eridi!

PlayStation 4 Pro modelinin satışa çıkmasından sonra, ısınma sorunu ile ilgili iddialar gelmeye başladı. Son olarak da PlayStation 4 Pro kasası eridi!

PlayStation 4 Pro

Şu an için satın alınabilecek en güçlü oyun konsolu olma ünvanına sahip olan yeni PS4 Pro modeli, bilindiği gibi tüm dünya ile birlikte ülkemizde de 10 Kasım 2016 tarihinde satışa sunuldu. İlk parti ürünleri satın alan PS4 Pro kullanıcılarından, ısınma sorunu ile ilgili bilgiler gelmeye başlamasının akabinde, bir kullanıcısının PS4 Pro kasası eridi.

PS4 Pro kasası eridi!

Twitter üzerinden bir kullanıcı, Final Fantasy XV oyununu oynadıktan sonra, PS4 Pro’nun çok ısındığını belirtti. Bununla beraber paylaştığı görsel ile birlikte, PlayStatin 4 Pro’nun kasasının eridiğini öne sürdü.

PS4 Pro kasası eridi

Şu an için, söz konusu bu görsellerdeki yüksek ısıdan erimiş PS4 Pro modelinin, cihazın fazla ısınmasından mı, yoksa cihazın yanındaki başka bir etmenden dolayı mı eriği sorusuna, cevap alınabilmiş değil.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.