Haber Tekno Sosyal Medya

Pixel XL 2 Konsept Videosu!

Pixel XL 2 Konsept

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Pixel XL 2 Konsept Videosu!

Google tarafından bu yıl duyurulması beklenen yeni akıllı telefon modeli Pixel XL 2 konsept videosu ile yeni tasarıma gönderme yapıldı. İşte detaylar!

Uzun bir aradan sonra yeniden Google markasını taşıyan akıllı telefon modellerinin Pixel isimlendirmesi ile piyasada yer almaya başlaması, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi ile karşılanmıştı. Geçtiğimiz yıl duyurulan modellerden sonra bu yıl da Google’ın Pixel 2 modellerini tanıtması bekleniyor. Ortaya çıkan Google Pixel 2 özellikleri ile ilgili bilgielrden sonra, şimdi de Pixel XL 2 konsept videosu yayınlandı.

Pixel XL 2 konsept videosu, dikkatleri üzerine topluyor!

Kimi kullanıcılar tarafından merakla beklenen akıllı telefon modelleri için sık sık hazırlanan ve temel anlamda sızıntı bilgilerden yola çıkarak hazırlanan konsept videolarının konuğu, bu defa Pixel 2 oldu.

Pixel XL 2 Konsept

XL modeli için hazırlanan yeni konsept videosunda, LG G6 tasarım anlayışına yakın bir cihaz sergileniyor. Cam arka yüzey, daha önce bir kasa ve ekran çerçevelerinde yapılan iyileştirmelerle beraber flat tasarım anlayışının uygulandığı Pixel XL 2 konsept videosu, kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanıyor.

Son olarak “Google Pixel 2 özellikleri nasıl olacak?” soruna da kısaca değinmek gerekirse, bu defa Google’ın üç farklı model üzerinde çalışmalar yaptığını söylemek mümkün olacak. OLED ekran tercihi, inceltilmiş ekran çerçeveleri ve Snapdragon 835 gibi diğer detaylar da yeni modelde olması beklenenlerden…

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

En Son Haberler

Netflix Barack Obama, Michelle Obama
Fortnite Android
Nokia X6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia X6 Özellikleri & Çentikli Ekranlı Nokia X6 Duyuruldu

Yazar: 17 Mayıs 2018
Honor 10

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Honor 10 Özellikleri, Fiyatı ve Honor 10 Karşılaştırmaları!

Yazar: 17 Mayıs 2018
OnePlus 6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

OnePlus 6 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi ve OnePlus 6 Karşılaştırma

Yazar: 16 Mayıs 2018

Popüler Haberler

Üste çık