Pixel XL 2 Konsept Videosu!

Google tarafından bu yıl duyurulması beklenen yeni akıllı telefon modeli Pixel XL 2 konsept videosu ile yeni tasarıma gönderme yapıldı. İşte detaylar!

Pixel XL 2 Konsept

Uzun bir aradan sonra yeniden Google markasını taşıyan akıllı telefon modellerinin Pixel isimlendirmesi ile piyasada yer almaya başlaması, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi ile karşılanmıştı. Geçtiğimiz yıl duyurulan modellerden sonra bu yıl da Google’ın Pixel 2 modellerini tanıtması bekleniyor. Ortaya çıkan Google Pixel 2 özellikleri ile ilgili bilgielrden sonra, şimdi de Pixel XL 2 konsept videosu yayınlandı.

Pixel XL 2 konsept videosu, dikkatleri üzerine topluyor!

Kimi kullanıcılar tarafından merakla beklenen akıllı telefon modelleri için sık sık hazırlanan ve temel anlamda sızıntı bilgilerden yola çıkarak hazırlanan konsept videolarının konuğu, bu defa Pixel 2 oldu.

Pixel XL 2 Konsept

XL modeli için hazırlanan yeni konsept videosunda, LG G6 tasarım anlayışına yakın bir cihaz sergileniyor. Cam arka yüzey, daha önce bir kasa ve ekran çerçevelerinde yapılan iyileştirmelerle beraber flat tasarım anlayışının uygulandığı Pixel XL 2 konsept videosu, kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanıyor.

Son olarak “Google Pixel 2 özellikleri nasıl olacak?” soruna da kısaca değinmek gerekirse, bu defa Google’ın üç farklı model üzerinde çalışmalar yaptığını söylemek mümkün olacak. OLED ekran tercihi, inceltilmiş ekran çerçeveleri ve Snapdragon 835 gibi diğer detaylar da yeni modelde olması beklenenlerden…

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.