fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Pixel Launcher Google Play Store’da Yayınlandı!

Mobil Teknoloji

Pixel Launcher Google Play Store’da Yayınlandı!

Google’ın hazırladığı yeni Pixel Launcher, Android işletim sistemi için Google Play Store üzerinde yayınlandı. İşte yeni Pixel Launcher!

Geçtiğimiz günlerde APK olarak Android kullanıcılarına yayınlanan yeni Pixel Launcher, şimdi de resmi olarak Google Play Store üzerinde yerini almış oldu.

Pixel Launcher Google Play Store’da yayınlandı!

Google’ın, yeni Google Pixel ve Google Pixel XL için hazırladığı arayüzü tüm android kullanıcılarına getirmeyi amaçlayan Pixel Launcher Android uygulaması, APK olarak yayınlandıktan sonra, kısa bir süre önce Google tarafından Google Play Store aracılığıyla yayınlandı.

Pixel Launcher

Yenilenen ikonlar, klavye detayları, tasarım sadeleştirmeleri ve performansı ile öne çıkan yeni Pixel Launcher, Android kullanıcıları için resmi olarak yayınlanmış oldu.

Pixel Launcher

Son olarak belirtmek gerekirse yeni Pixel Launcher için Google, ikon paketlerinin tam desteği için Android 7.1 yüklü bir akıllı telefon şartı koymuş durumda.

Pixel Launcher Google Play Store bağlantısı: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.nexuslauncher

2 Yorum

2 Comments

  1. Anonim

    21 Ekim 2016 at 03:44

    gm 5 plus için cihazınızla uyumlu değil diyor.

  2. Ferit

    17 Kasım 2016 at 20:47

    Zaten gelicek gm 5 plus a guncelleme 7.1 ozaman buna gerek kalmiycak

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Teknoloji

Üste çık