Pixel 2 Teslimatı Gecikene, Google’dan Kılıf Hediyesi Geliyor!

Google, Pixel 2 ve Pixel 2 XL teslimatlarında yaşanacak herhangi bir sorunda, Live Case kılıf hediye edeceğini açıkladı! İşte detaylar!

Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modelleri

Apple’ın iPhone X satışlarında gecikme yaşanması ihtimalleri ile ilgili haberler gelmeye devam ederken, bir başka gecikme haberi de Google tarafından gelmiş oldu. Google, yeni akıllı telefon modelleri olan Google Pixel 2 ve Google Pixel 2 XL modellerini satın alan kullanıcılara geç teslimat yapılması halinde, Live Case kılıf hediye edeceğini açıkladı.

Google’dan gecikmeli Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerine Live Case kılıf hediyesi!

Yeni modellerin tanıtılması ile birlikte Google online store üzerinden sipariş alma işlemlerine başlanmıştı. Bu süreçte birçok kullanıcı da Google’ın yeni akıllı telefon modellerini sipariş etmiş ve teslimat tarihini beklemeye koyulmuştu. Ancak ön sipariş veren bu kullanıcılara, Google tarafından mail gönderilmeye başlandı. Google’ın gönderdiği bu mailin içeriğinde ise, Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin teslimatlarında gecikme yaşanabileceği ancak belirtilen sürelerde teslim edilmeyen ürünler için Live Case kılıf hediye edileceği açıklanıyor.

Google Pixel 2 Live Case kılıf
Live Case

Live Case isimli kılıf modelinin fiyatı ise, 40 dolar olarak belirlenmiş durumda. Kullanıcılar istedikleri tasarımı kendileri hazırlayabildiği gibi, daha önceden tasarımcılar tarafından hazırlanan Live Case modellerini de tercih edebiliyor.

Daha çok beyaz renk Pixel 2/2 XL modellerinde gecikme yaşanabileceği ifade edilirken, şu an için Google’ın verdiği teslimat tarihleri şu şekilde belirmeye başlamış oldu:

Pixel 2 ve Pixel 2 XL

  • Google Pixel 2 64 GB siyah renk – 2 veya 3 hafta
  • Google Pixel 2 128 GB siyah renk – stoktan gönderim
  • Google Pixel 2 128 GB beyaz renk – 4 veya 5 hafta
  • Google Pixel 2 XL 64 GB siyah renk – 29 Ekim
  • Google Pixel 2 XL 128 GB siyah renk – 22 Ekim

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here