Haber Tekno Sosyal Medya

Pinterest Lens Özelliği Kullanıma Sunuldu!

Pinterest

İnternet

Pinterest Lens Özelliği Kullanıma Sunuldu!

En büyük görsele dayalı sosyal medya platformlarından olan Pinterest, yeni özelliği Pinterest Lens kullanımını aktif etti. İşte Pinterest Lens özleliği!

Dünyanın en popüler görsel paylaşma temelli sosyal medya platformlarından olan Pinterest, gelişim sürecine hız kesmeden yeni özelliklerle devam ediyor. Son olarak da Pinterest Lens özelliği, beta olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Pinterest Lens kullanıma sunuldu!

Pinterest

Geçtiğimiz günlerde ilk duyurusu yapılan Pinterest Lens, şimdi de beta süreci dahilinde kullanıcıların beğenisine sunulmuş oldu. Özellikle belirtmek gerekirse, ne yazık ki şu an için Pinterest Lens özelliği sadece Birleşik Devletler’deki kullanıcılar için aktif hale getirilmiş durumda. Beta sürecinden kaynaklanan bu kısıtlama, ilerleyen dönemlerde yayılarak tüm dünyada kullanıma açılacaktır.

Pinterest Lens nedir?

Pinterest Lens

Pinterest tarafından “gerçek dünya keşif aracı” olarak tabir edilen Pinterest Lens özelliği ile nesneleri kaydedip paylaşmak beta nesneler ile arama yapmak mümkün. Örneğin, herhangi bir ayakkabıyı veya tabloyu arayabilir veya fotoğrafını çekip paylaşabilirsiniz. Nesneleri özelleştiren bu uygulama ile kullanıcıların daha doğru paylaşımlar ve aramalar yapabileceğini de söylemek mümkün.

Pinterest Lens

Pinterest Lens kullanımı ise oldukça basit. Android ve iOS Pinterest uygulamasının Lens özelliğini destekleyen sürümlerinde sağ üst köşede yer alan kırmızı kamera ikonu ile Lens özelliği kullanılabiliyor.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İnternet

En Son Haberler

Netflix Barack Obama, Michelle Obama
Fortnite Android
Nokia X6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia X6 Özellikleri & Çentikli Ekranlı Nokia X6 Duyuruldu

Yazar: 17 Mayıs 2018
Honor 10

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Honor 10 Özellikleri, Fiyatı ve Honor 10 Karşılaştırmaları!

Yazar: 17 Mayıs 2018
OnePlus 6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

OnePlus 6 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi ve OnePlus 6 Karşılaştırma

Yazar: 16 Mayıs 2018

Popüler Haberler

Üste çık