Phil Schiller: Yeni MacBook Pro SD Kart Girişine Gerek Duymuyor!

Apple lansmanlarının öne çıkan ismi Phil Schiller, yeni MacBook Pro ile kaldırılan SD kart girişi ile ilgili gelen soruları cevapladı!

Yeni MacBook Pro

Apple pazarlama bölümünün Kıdemli Başkan Yardımcısı vasfını taşıyan ve Apple etkinliklerinin öne çıkan isimlerinden olan Phil Schiller, yeni MacBook Pro modellerinin SD kart girişi taşımaması ile ilgili yorumlarını paylaştı.

Phil Schiller’dan yeni MacBook Pro yorumu!

Yeni MacBook Pro

Phil Schiller’a yöneltilen, yeni MacBook Pro modellerinden kaldırılan SD kart slotuna ilişkin sorulara, tıpkı 3.5mm kulaklık girişindeki gibi benzer bir açıklama geldi.

Phil Schiller’ın açıklamalarına göre MacBook Pro modellerinden SD kart girişinin kaldırılmasının ilk nedeni, hantal yapısına bağlanıyor.

Öte yandan, yine iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerindeki gibi, kablosuz teknolojilere vurgu yapan Phil Schiller, günümüzde kameraların Wireless aktarım desteğini sunuyor olması ve bundan dolayı kart girişinin çok da gerekli olmadığına benzer cümleler sarfetti.

Yeni MacBook Pro

Dileyen kullanıcılar için, aksesuar olarak SD kart girişi imkanı da sunduklarını vurgulayan Phil Schiller, gelen eleştirilere açıklama getirmiş oldu.

Gelecek kablosuz teknolojilerde!

Öyle görünüyor ki Apple, 3.5mm kulaklık girişini kaldırmakta gösterdiği cesareti, tüm alanlarda gösterecek ve Wireless veri aktarım teknolojilerinin en büyük destekçisi olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here