Haber Tekno Sosyal Medya

Peter Thiel: Apple’ın Devri Bitti!

Peter Thiel

Teknoloji Haberleri

Peter Thiel: Apple’ın Devri Bitti!

Silikon Vadisi’nin milyarderlerinden Peter Thiel, Apple ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Ona göre Apple’ın devri sona eriyor!

Teknolojinin kalbi olan Silikon Vadisi milyarderlerinden Peter Thiel, NYT ile yaptığı röportaj kapsamında, Apple ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalara göre Apple, iPhone ile birlikte daha ileriye gidemeyecek.

Peter Thiel isminden Apple açıklaması!

Facebook’un yönetim kurulu üyesi olan ve Donald Trump’a olan yakınlığı ile bilinen Peter Thiel, The New York Times ile yaptığı röportaj kapsamında, Apple’ın geleceği ile ilgili ettiği sözlerle dikkatleri üzerine topladı.

Donald Trump-Peter Thiel

Peter Thiel, bir akıllı telefonun neler yapabileceğinin artık bilindiğini, dolayısıyla da yenilikçilik konusunda iPhone ile daha fazla inovatif adımların atılamayacağını dile getirdi.

Yaptığı bu açıklama ile Thiel’ın, Apple COE’su Tim Cook’u suçlamadığını, genel anlamda akıllı telefon dünyasını hedef aldığı anlaşılıyor.

Toplantının ardından, dendisine yöneltilen sorulardan birine de direk olarak “Apple’ın devri bitti” cevabını vermesi, nitekim dikkatleri de üzerine toplaması ile sonuçlandı.

Haberi Okumaya Devam Et
Reklam Android Haberleri
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Teknoloji Haberleri

Üste çık